HIDE
HIDE

Viimased

latest

Veevalaja

     Sellel nädalal sisenevad Päike ja Pluuto sinu märki, täpsemalt leiab see aset 20. jaanuaril. Uus ajajärk on sinu elus k...


 

 

 Sellel nädalal sisenevad Päike ja Pluuto sinu märki, täpsemalt leiab see aset 20. jaanuaril. Uus ajajärk on sinu elus koos sellega algamas. Kuu on Jäära märgis 16-17. jaanuaril, muutes sind ettevõtlikumaks. Kuu on Sõnni märgis 18-19. jaanuaril, pannes sind mõtlema oma rahaasjade peale. 


Armastus

Paaridele : Veenus toob su ellu armastust sellel nädalal. Sa tunned taas liblikaid kõhus ja oled armunud, praegu me veel ei tea, kas selle armuleegi sinu südames süütab sinu oma kaaslane või keegi teine.

Vallalised: praegusel hetkel otsid sa oma ellu rohkem vaheldust, kui tõsist suhet. Sa ei ole valmis end kellegagi siduma. 

 

Raha

Üldiselt peaks kõik hästi minema, planeetide mõju on üsna soodne. Mõned head võimalused võivad tekkida.

 

 

Tervis

Ainult Uraan toimetab praegu sinu tervise sektoris. Ja kuna tema mõju on pigem harmooniline, peaksid sa olema heas vaimses ja füüsilises vormis. 

 

Töö

Sa saad üle kõikidest takistustest, mis sellel nädalal ette tulevad. Tänu Marsile saadab sind hea edu kõikides su ettevõtmistes.

 

Pere

Sa pühendud kogu oma hingega oma perele ja teed kõik, et su koduseinte vahel valitseks hea õhkkond. 

Kommentaare ei ole