{ads}

HIDE

Viimased

latest

Neitsi

    Täna siseneb Marss Kaljukitse märki ja toob sellega kõikidele maamärkidele head õnne kaasa. Maa on ka Kaljukitse element...

 


 

Täna siseneb Marss Kaljukitse märki ja toob sellega kõikidele maamärkidele head õnne kaasa. Maa on ka Kaljukitse element, tänu sellele oled sa sihikindlam ja järjepidevam ning viid oma eesmärgid ellu. 


Armastus

Kui sa oled vallaline, siis ära nukrutse liiga palju, sest suur õnn ei ole enam kaugel. Kõik su unistused täituvad, kui sa oled kannatlik ja rõõmus. Kui sa oled aga juba kellegagi koos, siis peaks su suhe olema hetkel kõike muud, kui rahulik.

 

 

 


Raha

Ole ettevõtlikum ja otsi ise võimalusi, kuidas oma majanduslikku seisu parandada. Planeetide mõju on väga hea, kasuta seda ära.

 

Tervis

Uraan ja Neptuun ise kaitsevad su tervist. Uraan võib muuta sind ainult samuti närviliseks, Neptuun aitab aga kaalu kaotada, kui sul on ülekaaluga probleeme. 

 

Töö

Väga hea päev on sind ees ootamas, näita, milleks sa võimeline oled.

 

 

 

Pere

Sa ei pea kogu aeg tegema teravaid märkusi oma lähedastele, sa ei tea, kui palju sa teistele oma keelega mõnikord haiget teed. Järgmine kord mõtle enne, kui sa midagi ütled.

 

Suhted

Ilmselt pole sul praegusel hetkel palju aega oma sõprade jaoks, võib-olla on ka su sõpradel endil kiired ajad hetkel või tahad sa ise olla rohkem üksi.

 

Väike nõuanne: ole kannatlikum ja ära anna liiga ruttu allaKommentaare ei ole