{ads}

HIDE

Viimased

latest

Kui su kaaslane peaks midagi sellist ütlema, siis on see märgiks, et teie suhe on läbi saamas

  foto : unsplash / Jeremy Perkins      On märke, mille abi...

 

foto : unsplash / Jeremy Perkins

 

 

 On märke, mille abil on võimalik teada saada, et su suhe on läbi saamas. Kui mõni inimene eelistab ignoreerida ja silmad sulgeda, siis teiste jaoks on see märk, et aeg on tegutseda. Kui su kaaslane peaks sulle ütlema midagi sellist, võid sa kindel olla, et teie suhe on ohus. 


"Ma vajan natuke aega iseendale"

Kui mõne tüli või jutuajamise käigus su kaaslane korraga ütleb sulle, et tal on vaja aega iseendale, siis ta ka mõtleb seda. See tähendab, et ta tahab sinust natuke eemal olla. Ta ei taha olla sinuga nii palju  koos, ta ei tunne ennast hästi ja vajab aega, et oma tunnetes selgusele jõuda. Et teie suhte üle järele mõtelda. 


"Me peame aega maha võtma"

Kui teine inimene tunneb, et see suhe areneb liiga kiiresti tema jaoks ja tahab aega maha võtta, võib see olla märgiks, et ta kardab end sinuga rohkem siduda. Kui inimene on armunud, siis ta üldiselt tahab, et asjad läheksid ruttu. Kui su suhe areneb kiiresti ja korraga tahab su kaaslane aega maha võtta, võib see olla märgiks, et tal on vaja oma elu üle järele mõtelda.

 

 


"Sa väärid kedagi paremat, kui mina"

See on kindel märk, et su kaaslane üritab sinust lahti saada, katsudes sulle selgeks teha, et te pole teineteise jaoks loodud ja ilma sinuta oleks sul palju parem. 


"Ma ei arvanud, et sa oleksid ka tulla tahtnud"

Kui su kaaslane hakkab ilma sinuta rohkem väljas käimas ja tegema plaane ilma sinuga läbi arutamata, siis on ka see märk sellest, et sa teda enam ei huvita. Ilmselt otsib ta võimalust, kuidas sinust lihtsalt eemal olla.


"Ma praegu ei viitsi"

Kui su kaaslane ei taha enam füüsilist lähedust sinuga, kui ta on kogu aeg tujust ära ja väsinud või siis tõrjuv sinu vastu, on ka see märgiks, et ta ei taha sinuga koos olla. 

 

Kommentaare ei ole