{ads}

HIDE

Viimased

latest

Jäär

     Esmaspäeval on Kuu Kaksikute märgis, tänu sellele suudad sa ootamatute olukordadega paremini kohaneda. Võimalik, et sa ...


 

 

 Esmaspäeval on Kuu Kaksikute märgis, tänu sellele suudad sa ootamatute olukordadega paremini kohaneda. Võimalik, et sa kohtud ühe vana tuttavaga. 23. jaanuaril siseneb Veenus Kaljukitse märki. 25. jaanuaril on taevas täiskuu Lõvi märgis. Ära unusta olla parem nii iseenda, kui teiste vastu. 


Armastus

Võib juhtuda, et uus nädal paneb sind kahtlema oma tunnetes partneri vastu. See võib sind teha rahutuks. Planeedid ei ole sinu vastu hetkel kõige paremas, tekitades su ellu juba mõnda aega suuremat segadust. Ära hakka ühtegi suuremat otsust vastu võtma sellel nädalal, oota natuke ja lase asjadel lihtsalt olla. Paremad ajad ei ole enam kaugel. Kui sa oled vallaline, siis ei mõtle sa hetkel ilmselt üldse armastuse peale, sul on muudki targemat teha. 

 

 


Töö ja raha

Ära lase stressil ennast maha murda ja ära lase endale teiste poolt survet avaldada. Mõtle rohkem oma peaga ja ära langeta ühtegi otsust lihtsalt sellepärast, et teised seda tahavad. Pea targematega nõu. Sa ei tea hetkel kõike veel. Hoia oma rahaasjadel silm peal. 


Tervis

Ära kurna ennast ära. Sa nõuad endalt liiga palju ega hoia ennast sugugi. Võta aega iseenda jaoks ilma, et sa millegi pärast muretseksid või mõtleksid oma tööasjadele. Vaata mõnda head filmi või loe raamatut. Lihtsalt katsu laadida oma patareid täis.


Kokkuvõttes on sind ees ootamas üsna keskmine nädal


Kommentaare ei ole