{ads}

HIDE

Viimased

latest

25. jaanuaril särab taevas täiskuu Lõvi märgis

  Foto : unsplash    Selle aasta esimene täiskuu särab taevas...

 

Foto : unsplash

 

 Selle aasta esimene täiskuu särab taevas sellel neljapäeval, 25. jaanuaril. Seekordne täiskuu on nagu hümn armastusele. Milliseid tähemärki puudutab see kõige rohkem? 

Kosmilises mõttes on meid ees ootamas sündmusterohke aasta. Seda aastat jääb märkima astroloogide sõnul jõukus, võim, edu aga samuti töö, mis kannab vilja. Hea uudis on see, et sellel aastal võid sa viia oma kõige suuremad unistused ellu, sa võid endale manifesteerida seda, mida sa alati oled tahtnud.

Seekordne täiskuu Lõvis moodustab nurkseisu hea õnne planeedi Jupiteriga, tuletades meile meelde, et mõnikord on vaja võtta aega maha ja lihtsalt olla ilma muretsemata. Tunda rõõmu väikestest asjadest oma elus. Kuu on seotud meie emotsioonide, kujutlusvõime ja mäluga. Täiskuu Lõvis toob aga kaasa valgust kõikide tähemärkide jaoks.


Huntide Kuu toob kaasa armastust, muutusi ning sädemeid

Täiskuu aeg on tavaliselt emotsionaalsem. Energia on siis kõige tugevam, selle tõttu on inimesed närvilisemad ja rahutumad. Ent täiskuu aeg on hea ka selleks, et vabaneda kõigest sellest, mis sind emotsionaalselt koormab, näha olukordi teises valguses ja viia oma plaanid ellu. 

Seekordset täiskuud kutsutakse aga Huntide kuuks, sest hundid uluvad tavaliselt just sellel perioodil kõige rohkem. 

 

 

Selle aasta esimene täiskuu Lõvi märgis sümboliseerib julgust ja enesehinnangut. Isegi, kui sa ise kahtled endas, oled sa armastust väärt. Õpi kõigepealt iseennast rohkem armastama, sest sellest saavad alguse kõik sinu suhted teistega. 

Seekordse täiskuu mõju on tunda lausa kaks nädalat, kuni 9. veebruari noorkuuni. 

Noorkuu Lõvis soovitab kõigile unistada suuremalt ja teha kõike südamega. 

 

Milliseid tähemärke mõjutab 25. jaanuari täiskuu kõige rohkem? 

Kõikide tulemärkidele (Jäär, Ambur, Lõvi) toob seekordne täiskuu head õnne kaasa. Tänu sellele saab Lõvi lõpuks ometi hinge tagasi tõmmata, sest viimased ajad ei ole olnud tema jaoks kõige paremad. Amburile toob täiskuu aga häid võimalusi kätte, mille abil oma plaane kiiremini ellu viia. Jäära on ees ootamas aga hea edu. 


Kuidas täiskuu ajal oma soove teele saata?

 

Täiskuu energia võib sulle väga palju head kasu tuua, kui sa tead, kuidas seda õieti kasutada. Täiskuu energia võib tõsta sinu enda positiivse energia taset ja aktiveerida mõningaid emotsioone.

Täiskuu toob endaga alati kaasa suure koguse energiat ja järelikult on oluline rahulikuks jääda. Vastasel juhul ei ole täiskuul mingit positiivset mõju sulle.

Kõik mis leiab aset täiskuu ajal sinu kehas, hinges ja peas - võimendub ja mitmekordistub.  Kui sa oled natuke vihane, siis muudab see sind veelgi vihasemaks. Kui sa oled õnnelik, muudab see sind veelgi õnnelikumaks. Täiskuu energia on väga võimas ja sul ei ole vaja teha muud, kui anda talle hea suund kätte.

Alljärgnevad Feng Shui viis nõuannet aitavad sind kahel päeval enne ja kahel päeval pärast täiskuud kasutada seda energiat korralikult.


Mõtle positiivselt

Positiivne mõtlemine on alati oluline, eriti oluliseks muutub see aga täiskuu ajal. Aga ära lasku liialdustesse, sest nagu öeldud, täiskuu ajal võtab kõik suuremaid võimeid - sellepärast su positiivsed mõtted võivad tuua rikkalikumaid tulemusi, kui sa kunagi lootagi oled osanud!

Piisab sellest, kui sa suudad olla positiivne vähemalt viie minuti jooksul päevas. Mõtle sellele, mille üle tänulik olla, mõtle asjadele, mis sind õnnelikuks teevad, mõtle inimestele, keda sa armastad. Või siis jaluta metsas ja imetle looduse ilu ning võlu.Lase oma kujutlusvõimel rännata

Kujuta ette, mis juhtuks, kui kõik su unistused täituksid! Täiskuu on ideaalne hetk selleks, et uskuda unistustesse. Mõtle oma soovidele ja unistustele ning pane nad paberile kirja. Lisaks sellele võid sa kasutada seda suurt positiivset energiavoolu, et kirjutada oma unistuste nimekiri asjadest, mida sa sooviksid saada või teha.

Kirjuta nad üles väikesele värvilisele paberilehele ja kinnita see leht kuskile, kus sa seda näha võid. Mida rõõmsamad on paberi värvid, mida värvilisem ta on - seda parem. Iga hetk, mil sa oma eesmärkidele mõtled, aitab see sul palju rutem neid ellu viia ja seda suuresti tänu kuu energiale.


Mediteeri

Sa võid mediteerida üksi või teistega koos. Täiskuu toob endaga kaasa palju energiat, meditatsioon on hea vahend, mis aitab rahulikuks jääda.
Saada head energiat neile, kes seda vajavad

Kui suurem energialaine on möödas, saada selle energia kaudu oma sõpradele, lähedastele, kolleegidele ja isegi võõrastele vabandusi, kui sa oled nende vastu eksinud või häid soove, mida sa tahaksid neile edasi anda.

Saada head ja rahustavat energiat neile inimestele, kes kannatavad, kellel on nälg, kes kannatavad sõja all... Ja ära unusta, et sinu poolt saadetud energia peab tulema südamest.

Hoia end tagasi

Väldi tülitsemist, konflikte, vaidlusi ja vihastamist. Täiskuu on ideaalne hetk, et olla vait, leida rahu ja lasta mõningatel asjadel minna. Hinga sügavalt sisse ja andesta neile, kes sind on reetnud või petnud.

Kui sa ei suuda jätta rääkimata mõnest olulisest asjast, pinguta siis vähemalt nii palju, et tee seda hiljem - kaks päeva peale täiskuud. Sest kõik, mis leiab aset täiskuu ajal, on alati liiga palju üle võimendatud. Seega, katsu säilitada hingelist tasakaalu ja hoia oma head energiat.


Kommentaare ei ole