{ads}

HIDE

Viimased

latest

Veevalaja

    Kuu sinu märgis on harmoonilises aspektis Marsi ja Päikesega Amburis. Sina aga võid olla palju emotsionaalsem ja mõtelda...

 


 

Kuu sinu märgis on harmoonilises aspektis Marsi ja Päikesega Amburis. Sina aga võid olla palju emotsionaalsem ja mõtelda raskema südamega oma mineviku peale, mis võib sulle tunduda nagu kaotatud paradiis. Ometi ei ole sa tavaliselt eriti nostalgiline ega mõtle palju mineviku peale, sul on alati palju tegemist oma plaanide elluviimisega. Jupiter on aktiivne täna, pannes sind aru saama, et teatud perioodid su elus on olnud paremad, kui praegune. 


Armastus

Tänane päev peaks tooma su ellu armastust ja õnne. Kui sa oled juba kellegagi koos, tunned sa rahulolu sellest, kui saad rohkem koos oma kaaslasega olla ja lihtsalt selle üle, et ta üldse olemas on. Kui sa oled vallaline, siis vaata üle, milliseid vigu sa oled minevikus teinud ja ära korda neid enam.


Töö

Tänane päev peaks sulle tooma ühe hea ja oodatud uudise. Vaata ette ainult, et võim sulle pähe ei hakkaks. 

 

 


Tervis

Väga hea päev selleks, et hoolitseda rohkem oma tervise eest. Jupiter toetab sind selles.


Raha

Kõikide märkide järgi toob tänane päev sulle raha juurde tänu Merkuurile. Mitmed erinevad võimalused tekivad, tänu millele sa võid oma majanduslikku seisu parandada märkimisväärselt.

 

Väike nõuanne: aita oma lähedasi 
Kommentaare ei ole