{ads}

HIDE

Viimased

latest

Sõnn

    Kuu ja Saturn on konjunktsioonis Kalade märgis. Veenuse ja Uraani opositsiooni tõttu võid sa tunda suuremat stressi. ...

 


 

Kuu ja Saturn on konjunktsioonis Kalade märgis. Veenuse ja Uraani opositsiooni tõttu võid sa tunda suuremat stressi. Ole parem oma lähedaste vastu. Päike on viimaseid päevi Amburi märgis. 


Armastus

Planeedid tegutsevad selle nimel, et sa õnnelik oleksid. Kui sa oled juba kellegagi koos, siis teete te ilmselt praegusel hetkel ühiseid plaane uueks aastaks. Kui sa oled vallaline, siis saad sa ühest asjad lõpuks ometi aru: sa pead kõigepealt iseenda eest hoolitsema ja alles siis mõtlema kellegi teise peale. Katkise südame ja hingega sa ei ole võimeline laskma teist inimest oma ellu. Seega, ravi oma süda terveks ja alles siis tuleb tõeline armastus sinu ellu.

 

 


Töö

Saturn aitab sul lahendada kõiki väiksemat sorti probleeme ja pühib su teelt takistused. Sinu hea tuju peaks nakatama kõiki ja aitab sul leida väljapääsu keerulisematest situatsioonidest.


Tervis

Ära unusta hoolitseda oma tervise eest ja parandada oma enesetunnet. Kui sul on kehakaaluga probleeme, siis hakka täna tervislikumalt toituma ja sa näed, kuidas energia ja jõud tagasi tulevad.


Raha

Ära kirjuta mitte millelegi täna alla, ära soorita ühtegi suuremat tehingut, ole kokkuhoidlikum, kui sa tahad rikkaks saada.

 

 

 Väike nõuanne: ära räägi kogu maailmale oma probleemidest


Kommentaare ei ole