Page nav

HIDE

Viimased

Viimased

Reklaam

Sõnn

     Kuu on Veevalaja märgis. Päike ja Marss on Amburis, hea oleks, kui sa võtaksid asju täna natukene rahulikumalt. Sa ...


 

 

 Kuu on Veevalaja märgis. Päike ja Marss on Amburis, hea oleks, kui sa võtaksid asju täna natukene rahulikumalt. Sa pead  leppima sellega, et elus ei lähe asjad alati nii nagu meie seda sooviksime ja liigne pinge teeb kõige rohkem halba ainult sulle endale. 

 

 

Armastus

Kui sa oled juba kellegagi koos, vajad sa ilmselt teadmist, et sa oled vajalik. Sa tahad olla kellegi embuses ja tunda ennast kaitstuna. Sa tahad unustada kõik oma mured ja probleemid. Kui sa oled aga vallaline, siis tahad ka sina rohkem, kui kunagi varem seda, et su elus oleks keegi. Sa igatsed armastuse järele. Ära muretse enam, sest head üllatused on sinu poole teel. 

 

 


Töö

Sa oled ambitsioonikas ja motiveeritud. Tänu sellele leiad sa lahenduse kõikidele probleemidele ja saad kõikidest takistustest üle. Ära muutu ainult liiga impulsiivseks, see võib sulle kalliks maksma minna. Võta aega mõtlemiseks ja kaalumiseks, et ära hoida suuremaid probleeme. 


Tervis

Sa peaksid olema praegu üsna heas vormis, valmis mägesid liigutama. Sellel nädalal peaks su tervis veelgi tugevamaks ja paremaks muutuma. 


Raha

Päike tõukab sind lausa rohkem kulutama, Jupiter soovitab aga olla kokkuhoidlikum. Ja seega ongi sul raske otsustada, mida oleks kõige targem teha. Anda kiusatusele järele või hoida kokku. 
Kommentaare ei ole

Viimased postitused