{ads}

HIDE

Viimased

latest

Neitsi

     Veenus Skorpionis on opositsioonis Uraaniga Sõnni märgis, selle tõttu võid sa olla kannatamatum. Kuu on Veevalaja märgi...


 

 

 Veenus Skorpionis on opositsioonis Uraaniga Sõnni märgis, selle tõttu võid sa olla kannatamatum. Kuu on Veevalaja märgis, pannes sind mõtlema rohkem tuleviku peale, unustades seejuures olevikus. Päike ja Marss on Amburi märgis, sa võid rääkida välja saladuse, mis ei kuulu sulle. Ära unusta ka seda, et ka seintel on kõrvad. 


Armastus

See nädal peaks tooma su ellu õnne ja armastust. Hea oleks, kui sa hoolitseksid rohkem oma kaaslase eest ja õpiksid paremini oma tundeid väljendama. Kui sa oled vallaline, võib üks ootamatu kohtumine sellel nädalal aset leida, mis sind ennastki võib üllatada. 

 

Töö

Organiseeri paremini oma tööasju ja ära jäta midagi juhuse hooleks. Tegutse targalt ja ole ettenägelikum. Vii kõik oma plaanid ellu. Koosta tegevusplaan. Sea endale uued eesmärgid uueks aastaks. 

 

 

 

Tervis

Muretsemine ei vii sind kuhugi ega aita sind edasi. See väsitab ainult su keha. Võta asju rahulikult ja ära vaeva oma pead nii palju. Tee hingamisharjutusi. 

 

Raha

Võttes arvesse Neptuuni aspekti peaks hea rahaõnn sulle naeratama sellel nädalal.
Kommentaare ei ole