{ads}

HIDE

Viimased

latest

Lõvi

    Neptuun ja Kuu on konjunktsioonis Kalade märgis, pannes sind kahtema paljudes asjades. Merkuur on retrograadis Kaljukits...

 


 

Neptuun ja Kuu on konjunktsioonis Kalade märgis, pannes sind kahtema paljudes asjades. Merkuur on retrograadis Kaljukitsed, minevik võib ennast ühel või teisel moel meelde tuletada. 


Armastus

Suuremaid probleeme ei tohiks täna ette tulla, mitte midagi märkimisväärset ka ei tohiks juhtuda. Kõik oleneb suurel määral sellest, millises tujus sa ise oled. Kui sa oled vallaline, siis ära oota tänaselt päevalt midagi erilist, ela oma elu.


Töö

Mitmed uued võimalused võivad avaneda, ära unusta teha õigeid valikuid ja tegutseda vajalikul hetkel. Ära ole liiga tagasihoidlik. Ja ära unusta, et julge hundi rind on rasvane.

 

 


Tervis

Mis puutub tervisesse, siis Neptuuni aspekti tõttu ei ole su tervis ilmselt hetkel kõige parem. Mitte ükski terviseprobleem ei tohiks sind kimbutada. Katsu ainult hoida oma vaimset tervist ja ära ärritu nii tihti.


Raha

Praegusel hetkel on sul väga head väljavaated. Planeedid toetavad sind. Ole ise julgem ja ettevõtlikum.

 

 


Pere

Võib-olla on sul probleeme lähisugulastega, ära lase probleemidel üle pea kasvada ja oma igapäevast elu rikkuda.


Suhted

Sulle meeldib sõpru külla kutsuda, sa vajad lausa kontakti teiste inimestega. Aga vaata ette, et su kodu ei oleks nagu läbikäiguhoov. Ja vali paremini, kellega sa suhtled, sest kõik inimesed ei ole sinu sõbrad. 


Väike nõuanne: ära võitle tuuleveskitega

Kommentaare ei ole