{ads}

HIDE

Viimased

latest

Kaalud

     Kuu on Veevalaja märgis, soovitades sul oma mugavustsoonist välja tulla ja kohtuda uute inimestega. Täna võid sa ärritu...


 

 

 Kuu on Veevalaja märgis, soovitades sul oma mugavustsoonist välja tulla ja kohtuda uute inimestega. Täna võid sa ärrituda ka teiste tänamatuse pärast. Päike on Amburi märgis. 


Armastus

Kui sa oled vallaline, siis ei taha sa enam ilmselt üksi olla. Üksi olemine ei tähenda ju seda, et sa peaksid õnnetu ja kurb olema. Kasuta parem praegust aega selleks, et hoolitseda iseenda ja oma lähedaste eest. Kui sa oled juba kellegagi koos, on su suhe ilmselt hea ja rahulik. 

 

 


Töö

Sul on väga raske oma tööle keskenduda täna. Katsu jääda rahulikuks igas olukorras ja motiveeri ennast. Tee asju korralikult, õiges järjestuses ja kõik läheb hästi. 


Tervis

Kuu annab sulle energiat ja tänu sellele oled sa võimeline mägesid liigutama. Ära tee kadedatest välja ja hoia stressist eemale. 


Raha

Mis puutub rahaasjadesse, siis katsu ennast kokku võtta ja piira oma kulutusi. Sa ei saa rahaga mängida lõputult. Organiseeri paremini oma rahaasju enne, kui on liiga hilja. 

 

 

Väike nõuanne: tegele raskete asjadega kõigepealt


Kommentaare ei ole