{ads}

HIDE

Viimased

latest

Ambur

     Kuu on täna Sõnni märgis, Päike on Kaljukitses. Kaljukitse energia soovitab sul nüüd naljategemine lõpetada selleks ...


 

 

 Kuu on täna Sõnni märgis, Päike on Kaljukitses. Kaljukitse energia soovitab sul nüüd naljategemine lõpetada selleks korraks ja keskenduda tähtsamale. Vii oma plaanid ellu ja ära lepi ainult unistamisega sellest, mis võiks olla. 


Armastus

Uraan tekitab sinus suurema soovi vabaduse järele, sa tahad teha seda, mille järgi süda igatseb ja oled rahul oma eluga, kui sa peaksid vallaline olema. Kui sa oled aga kellegagi koos, siis katsu leida natukenegi aega oma kaaslase jaoks ja ära pea ennast maailma nabaks.


Töö

Sa tahad vaheldust ja igatsed uute väljakutsete järgi. Sa oled väsinud sellest igapäevasest rutiinist ja tahad midagi oma elus muuta, leida näiteks mõni parem töökoht. Kes otsib, see leiab. Kes ei otsi, peab leppima sellega, mis tal on.

 

 


Tervis

Tänane päev ei alga just kõige paremini ja selle tõttu võid sa olla halvas tujus. Ära riku tervet oma päeva sellega ära, sunni ennast paremaid mõtteid mõtlema.


Raha

Sa oled nagu kits kahe heinakuhja vahel: ühelt poolt sa tahaksid kokku hoida, teiselt poolt oma lähedastele rõõmu valmistada. 

 

Väike nõuanne: ole taktitundelisem ja ära ütle kõike välja, mida sa mõtled


Kommentaare ei ole