Viimased lood

latest

Veevalaja

     Kuu on esmaspäeval Lõvi märgis, aidates sul olla objektiivsem. Veenus siseneb 8. novembril Kaalude märki, saates sulle ...


 

 

 Kuu on esmaspäeval Lõvi märgis, aidates sul olla objektiivsem. Veenus siseneb 8. novembril Kaalude märki, saates sulle head energiat ja aidates sul oma plaane ellu viia. Merkuur siseneb 10. novembril Amburi märki. Kuu on Kaaludes 9-11. novembrini, pannes sind liiga palju ennast teistega võrdlema. 


Armastus

Neptuun mõjutab sinu armastuse sektorit sellel nädalal. Selle tõttu võid sa olla palju armukadedam, kui tavaliselt. Kui sa oled juba kellegagi koos, võid sa oma suhtele selle tõttu palju haiget teha. Kui sa oled vallaline, siis hoia end pettumuste eest. Ära otsi seda, mida pole olemas. 

 

 

 

Raha ja töö

Sa saad kõikidest raskustest üle tänu oma sihikindlusele ja järjepidevusele. Saturn toetab sind kõikides ettevõtmistes. Hoolimata sellest, et kõik ei pruugi hästi minna, saad sa kõigega hakkama. Mis puutub rahaasjadesse, siis pole head uudised enam kaugel. 

 

Tervis

Aeg on hakata rohkem liikuma ja sporti tegema. Pane endale mugavad riided selga ja mina kõndima. Veeda rohkem aega värskes õhus. 

 

Suhted

Isegi, kui su lähedased on sulle kallid, ajavad nad sind tihti meeleheitele. Selle asemel, et tunda ennast halvasti, hoia mõnda aega eemale inimestest, kes võtavad su tuju ära. Kommentaare ei ole