Viimased lood

latest

Vähk

     Kuu on nädala alguses Kalade märgis Saturni läheduses. Tänu sellele tulevad mitmed asjad minevikuhämarustest sulle meel...


 

 

 Kuu on nädala alguses Kalade märgis Saturni läheduses. Tänu sellele tulevad mitmed asjad minevikuhämarustest sulle meelde. On need siis head või halvad asjad, tundub, et sul on vaja üks minevikuga seotud asi ära lahendada. Päike siseneb Amburi märki 24. novembril, aidates sul näha asju suuremas plaanis. 24. novembril siseneb Marss Amburisse. Kuu on nädalavahetusel Sõnni märgis, leevendades su pingeid. 

 

 

Armastus

Kodune õhkkond on tõenäoliselt pingeline. Mõned möödarääkimised ja arusaamatused võivad tekkida. Sa hakkad nägema oma kaaslast teise pilgu läbi ja näed ainult tema puudusi. Sa hakkad teda liiga palju kritiseerima. Katsu ennast siiski kokku võtta ja ära riku kõike ära. 

 

Tervis

Planeetide mõju on üsna hea. Sa peaksid olema väga heas vormis ja jõuad kõik alustatud ära teha ilma väsimust tundmata. Ära siiski end liiga palju ära kurna ja katsu võtta ka aega puhkamiseks. 

 


Töö ja raha

Sa oled otsustanud oma plaanid ellu viia ja miski ei peata sind. Mis puutub rahaasjadesse, siis üldiselt peaks kõik hästi minema. Võib-olla liiguvad su mõtted kinnisvara soetamise peale. 

 

Pere ja sõbrad

Ühe lähedase inimese eraelu paneb sind muretsema. Sa leiad, et see, mida ta peab üle elama, on ebaõiglane. Sa otsustad teda aidata nii palju, kui võimalik. Sa näitad välja, et sa oled olemas ja et sinu peale võib kindel olla.  Kommentaare ei ole