Viimased lood

latest

Täna on taevas noorkuu Skorpioni märgis, millega algab uus peatükk, mis kannab nime "Tee õnneni"

  foto : unsplash / Niklas Ohlrogge   Tänane noorkuu soovit...

 

foto : unsplash / Niklas Ohlrogge

 

Tänane noorkuu soovitab sul unistada suurelt ja uskuda sellesse, et unistused võivad täituda. 

Noore Kuu loomine toimub Skorpioni märgis, mis peaks välja tooma meie tõelised soovid ja vajadused. Kui noorkuu aeg on hea soovide soovimiseks ja unistamiseks, siis tänane päev peaks lisaks tooma päevavalgele ka kõik sügavamad hingesaladused ning varjatud emotsioonid. Noorkuu Skorpionis on intensiivse energiaga, aidates meil mõista seda, miks me teeme alateadvuslikult alati samu valikuid ning kordame samu vigu. 

Et seda kõike muuta ja teha oma elus uus algus, pead sa endale seadma uued eesmärgid, mis aitavad sul muuta oma elu (tervist, majanduslikku seisu, suhteid jne) paremaks. Leia oma kiire päeva juures hetk aega, et selgitada välja, millised on su tõelised soovid. Mida sa tegelikult tahaksid ära teha ja saavutada? Mis teeb sind õnnelikuks ja tagab sulle hingerahu? See hõlmab enda alla nii tööasju, kui ka eraelu. Täna on ka hea päev selleks, et vabastada end sellest, mis sind koormab ja mis teeb su hingele haiget (toksilised suhted jne). Skorpion soovitab sul oma hirmudest võitu saada, teha läbi suurpuhastus oma mõtetes ja hinges ning samuti kodus. Vabastades ennast kõigest negatiivsest, teed sa ruumi positiivsele. Skorpioni energia aitab sul leida teed pimedusest valguse kätte. Tee oma elus uus ja parem algus. Näe oma tulevikku paremas valguses. Lõpeta muretsemine asjade pärast, mida sa kontrollida ei saa. Võta aega maha ja pane oma soovid ja unistused paberile kirja. 

 

 


Miks tänane noorkuu on nii intensiivne? 

Skorpion on Veemärk, kes tegutseb intuitiivselt. Tal on mingi kuues meel, mis teda kunagi ei peta. Kuu on aga emotsioonide, tunnete, unistuste ja kujutlusvõime häll. Noorkuu Skorpionis peaks muutma meid palju emotsionaalsemaks ja aitab meil paremini mõista seda, mida süda öelda tahab. Skorpioni energia soovitab sul vabastada end kõigest, mis ei lase sul edasi minna. Tee rahu oma hingehaavadega ja võta ahelad oma ümbert. 

Lisaks kõigele on ka Marss hetkel Skorpioni märgis, soovitades meil võtta ohjad enda kätte ja otsustada, millises suunad edasi liikuda. Muuda seda, mida sa muuta saad. 


Kuidas mõjutab tänane noorkuu sodiaagimärke? 

 

 

 

 

JÄÄR

Aeg on sinu parim liitlane täna. Varu kannatlikkust, kui sa tahad oma plaanid ellu viia. Tee läbi suurpuhastus oma suhetes ja jäta alles ainult need, kes muudavad su elu paremaks. Lisaks on sind ees ootamas üks väga hea uudis, sest selle noorkuu ajal peaksid sa saama päranduse, suurema rahasumma või lihtsalt preemia, mis tuleb sulle suure üllatusena. 


SÕNN

Sellel nädalal on õhus armastust. Kui viimastel kuudel oled sa tundnud üksindust ja kurbust, siis tea, et Skorpioni energia toob su ellu nii õnne, kui armastust. 


KAKSIKUD

Sa pead midagi oma elus muutma, tahad sa seda siis või mitte. Kui sa tahad muuta oma elu paremaks, pead sa tegema esimese sammu selles suunas. 


VÄHK

Leia hingerahu, kõik muu tuleb peale selle. Keskendu rohkem käesolevale hetkele ja ära muretse liiga palju tuleviku pärast ega nuta minevikku taga. 


LÕVI

Järgneva kolme päeva jooksul saadab elu sulle ühel või teisel moel märguande selle kohta, et midagi ilusat on juhtumas. 


NEITSI

Ära hoia kõike endas, ole julgem ja räägi sellest, mis sul südamel on. Su lähedased ainult seda ootavadki. 

 

 

 


KAALUD

Järgnevad päevad peaksid sulle tooma ühe hea uudise, mis võib puudutada sinu töö- või rahaasju. 


SKORPION

Selle noorkuuga algab uus peatükk sinu elus. Midagi ilusat ja rõõmustavat on sind ees ootamas. Kuula oma südant ja ära kaota oma unistusi silmist. Süda juhatab sind õiges suunas.


AMBUR

Tee suurpuhastus oma suhetes ja lõpeta suhtlemine toksiliste inimestega, kes su energiat ära võtavad.


KALJUKITS

Ümbritse end nendega, kellega koos sa tunned ennast hästi. Helista oma headele sõpradele. Ühel neist on sinu jaoks üks hea uudis. 


VEEVALAJA

Enne, kui sa vaatad tuleviku poole, heida pilk seljataha ja vaata, kui pika maa sa oled maha käinud. 


KALAD

See aasta ei ole olnud kõige parem sinu jaoks ent tea, et sa leiad lahendused oma probleemidele veel enne aasta lõppu. Paremad ajad ei ole enam kaugel. 

Kommentaare ei ole