Viimased lood

latest

Kaljukits

     Kuu on nädala alguses Kalade märgis, tuues sulle head õnne kaasa. Nädala alguses on Päike ja Marss veel Skorpioni märgi...


 

 

 Kuu on nädala alguses Kalade märgis, tuues sulle head õnne kaasa. Nädala alguses on Päike ja Marss veel Skorpioni märgis, seega tee kõik ruttu ära, mis vaja. 22. novembril siseneb Päike Amburi märki, Marss järgneb Päikesele 24. novembril. 


Armastus

Kui sa oled vallaline, siis ära unusta tarkusesõnu Väikese printsi raamatust: me näeme hästi ainult südamega. Kõige tähtsam jääb silmade eest varjule. Päike juhib sind sellel nädalal ja sa otsid oma ellu väljapaistvat kaaslast, kelle kõrval sa saaksid särada. Pööra siiski rohkem tähelepanu sisemisele ilule, mitte välimisele. Kui sa oled juba paarisuhtes, siis ära muutu nii nõudlikuks teise inimese vastu.


Tervis

Sa oled viimasel ajal heade asjadega liiga palju liialdanud, see aga pole hea su tervisele. Midagi tõsist sind õnneks ei ohusta, ära muretse sellepärast. Aga jälgi paremini oma toitumist. Ära söö liiga rasvast. Selle asemel söö rohkem köögivilju ja suppi, mitte võileibu ja kooki. Sa pead samuti rohkem magama. 

 

 

Töö ja raha

Töökoormus on üsna suur ja tõenäoliselt lasub sinu õlgadel suur vastutuskoorem. Sa oled oma ala spetsialist ja saad kõigega toime. Vaata ainult, et võim sulle pähe ei hakkaks ja ära muutu liiga autoritaarseks teiste vastu.  Mis puutub rahaasjadesse, siis oled pigem kokkuhoidlikum.


Pere ja sõbrad

Sa tahad hoida oma lähedasi ja hoolitseda paremini nende eest. Ära ainult katsu teiste probleeme lahendada, sellest ei tuleks midagi välja.


Kommentaare ei ole