{ads}

HIDE

Viimased

latest

Kaljukitse 2024. aasta horoskoop - head edu saadab teda kõikides valdkondades

  foto : unsplash / Julia Caesar    2024. aastal hakkavad K...

 

foto : unsplash / Julia Caesar

 

 2024. aastal hakkavad Kaljukitse elus puhuma uued tuuled, asjad võtavad palju parema suuna ning tänu sellele leiavad mitmed probleemid lahenduse. 

Koos järgmise aastaga algab uus peatükk ambitsioonika Kaljukits elus. Planeedid toovad talle mitmeid häid võimalusi kätte. Armastus läheb õitsema, tööasjades saadab teda edu ning kõige tipuks leiab ta võimaluse, kuidas parandada oma majanduslikku seisu. Teiste sõnadega ei jäta hea õnn teda maha. 


ARMASTUS

Kui Kaljukits on juba kellegagi koos, on järgmisel aastal õhus palju armastust. Uue aasta viis esimest kuud toovad Kaljukitse ellu armastust.  Ta tunneb veelgi suuremat lähedust oma kaaslase vastu ja tema suhe muutub tunduvalt paremaks. Üks rõõmustav sündmus on teda ees ootamas suve algusest kuni oktoobrikuuni. 

Ka vallalised Kaljukitsed võivad kindlad olla planeetide toetusele. Aasta algus toob nende ellu uusi kohtumisi toredate inimestega. Hea oleks, kui ta haaraks kõikidest võimalustest kinni ja laseks oma südamel rääkida. 

 

 


TÖÖ

2024. aasta paiskab Kajukitse rambivalgusesse. Kevad toob talle palju häid võimalusi kaasa, mis peaksid talle edu garanteerima. Ta saab teha seda, mis teda köidab ja huvitab. Suvekuudel rabab ta tööd teha mitmel rindel, pühendudes kogu hingega oma tööle. Tänu Uraani ja Neptuuni liidule paneb ta prioriteedid paika, et paremini oma tööalast elu organiseerida kuni aasta lõpuni. Jätka samas vaimus.

 

RAHA

Uus aasta toob kaasa uusi võimalusi, kuidas oma majanduslikku seisu parandada. Järgmisel aastal õpib Kaljukits, kuidas oma rahaasjadega paremini ümber käia ja leiab tänu sellele võimalusi, mida ta varem ei näinud. Suvekuudel liidavad Veenus ja Päike oma jõud, tuues Kaljukitsele rahaõnne kaasa. Mõned ootamatud vahejuhtumid võivad aset leida aga kes aegaselt sõuab, see kaugele jõuab.

 

 

 

 

TERVIS

Kaljukits on küll sihikindel ja visa ent ka tema peab aeg-ajalt aega maha võtma ja puhkama, kuna isegi tema ei ole rauast. Kevad on ideaalne aeg selleks, et puhata ja võtta aega iseendale. Hea oleks, kui ta leiaks endale mõne uue huviala ja hakkaks näiteks ujumas või jooksmas käima. Sügis toob endaga kaasa väsimuse aga see on ka täiesti normaalne ja sellepärast ei ole vaja veel muretseda. 

 

2024. aasta - planeedid toetavad Kaljukitse

Kaljukits on järgmisel aasta Neptuuni ja Uraani kaitse all, mõlemad planeedid toetavad teda kõikides ettevõtmistes. Hea edu saadab teda nii töö juures, kui eraelus. Tänu sellele näeb Kaljukits oma elu palju paremas valguses. 

 

 

 

 


Kommentaare ei ole