Viimased lood

latest

Jäär

    Esmaspäeval on taevas noorkuu Skorpionis, mis mõjutab sind tugevalt, kuna sinu planeet Marss on Skorpionis. Nädala keske...

 


 

Esmaspäeval on taevas noorkuu Skorpionis, mis mõjutab sind tugevalt, kuna sinu planeet Marss on Skorpionis. Nädala keskel on Kuu Amburis, tekitades soovi suurema tegevusvabaduse järgi ja muutes sind optimistlikumaks. Tänu sellele näed sa paljusid asju jälle paremas valguses. Nädalavahetusel on Kuu Kaljukitses ja toob sind jälle natuke maa peale tagasi. 


Armastus

Paaridele - Sellel nädalal peaks suhe elukaaslasega olema harmooniline. Ära ainult ole nii hooletu tema vastu ja ära unusta, et väikesed tähelepanuavaldused aitavad sul muuta oma suhet veelgi paremaks ja võivad imet teha. Liigne muretus võib aga põhjustada arusaamatusi.

Vallalised - Kui elutee peaks sind sellel nädalal kokku viima kellegagi, jääb see suhe püsima. 

 

Raha

Merkuur toetab sind hetkel, tuues sulle kaasa head rahaõnne. Ja kuna see planeet on praegu ümbritsetud teistest positiivse mõjuga planeetidest, siis võid sa saada ootamatult väga suure rahasumma selle nädala jooksul.

 

 

Tervis

Hea oleks, kui sa võtaksid sellel nädalal rohkem aega puhkamiseks. Su elus on hetkel liiga palju stressi, see aga ei tee su tervisele head. Katsu leida võimalusi, kuidas pingeid maandada.

 

Töö

Sellel nädalal oled sa planeetide soosik ja võid korda saata suuri asju. Su edusammud ei jää kellelegi märkamata ja sellega võid sa teistes kadedust äratada. Ära usalda kõiki. 

Kommentaare ei ole