Viimased lood

latest

Jäär

     Kuu on nädala alguses Lõvi märgis, see paneb sind nägema oma probleeme läbi teise pilgu. 8. novembril siseneb Veenus Ka...


 

 

 Kuu on nädala alguses Lõvi märgis, see paneb sind nägema oma probleeme läbi teise pilgu. 8. novembril siseneb Veenus Kaalude märki: näita, milleks sa võimeline oled. 10. novembril siseneb Merkuur Amburi märki, tuues sulle sellega head õnne kaasa. Kõik võimalused on tänu sellele avatud. Nädalavahetusel on Kuu Kaalude märgis. 


Armastus

Ära unusta sellel nädalal endale meelde tuletada, et targem annab järele. Ära näe oma kaaslases ainult vigu ja puudusi vaid katsu endale meelde tuletada, mille pärast ta sulle alguses meeldis. Ja pea meeles, et suhtlemine on iga suhte alus. 

 

 


Töö

Võib juhtuda, et su asjad ei liigu nii kiiresti nagu sina seda tahaksid. Ära kaota lootust ja ära heida meelt, lahendused tulevad sealt, kust sa ei oska seda oodatagi. Tegele oma kohustustega ja ära muretse muu pärast. Organiseeri paremini oma rahaasju ja ära kuluta liiga palju. Ükski planeet sinu rahaasju hetkel ei ohusta. Aga samuti ei aita planeedid sul praegu ka rikkaks saada. 


Tervis

Planeetide seis on praegu üsna hea, tänu sellele peaks su tervis muutuma tugevamaks ning paremaks. 


Suhted

Ära ole liiga otsekohene, sa võid oma lähedastele sellega haiget teha. Mõtle enne, kui sa midagi ütled. 

 
 

Kommentaare ei ole