Viimased lood

latest

Horoskoop : milliste sodiaagimärkide esindajad saavad rikkaks veel enne selle aasta lõppu?

  foto : unsplash / Thomas Shcütze    Igal sodiaagimärgil o...

 

foto : unsplash / Thomas Shcütze

 

 Igal sodiaagimärgil on oma eripära. Mõned on tagasihoidlikumad, teised suuremad kulutajad või siis hoopis romantilisema meelelaadiga. Igal on omad tugevad ja nõrgad küljed. Ainuüksi sellepärast ei maksa kunagi olla eelarvamustega, kui rääkida sodiaagimärkidest ja täpsemalt kõikidest nendest, kes on sündinud Skorpioni või Kaksikute tähtkujus ning keda sageli saadab halb kuulsus. 

Kui raha, mis tagab turva- ning kindlusetunde, on väga oluline osade sodiaagimärkide jaoks, siis on ka neid, keda raha põrmugi ei huvita. Need, kelle jaoks rahal on tähtis koht elus, on kindlasti Kaljukits, kes investeerib tulevikku aga ka Lõvi, kes kipub sageli elama üle oma võimete või siis hoopis Sõnn, kellele meeldib hea elu. Veevalaja ja Kalad aga rahast suurt ei hooli. Enne selle aasta lõppu aga naeratab suur rahaõnn osade sodiaagimärkide esindajatele, kes kõikide märkide järgi peaksid rikkaks saama järgnevate nädalate jooksul. Neil veab.

 

 


Milliste tähemärkide esindajad saavad rikkaks veel enne selle aasta lõppu? 


JÄÄR

Jupiter toob Jäärale selle aasta lõpus erakordselt suurt rahaõnne kaasa, tegutsedes Jäära raha sektoris ning juhtides raha liikumist Jäära elus. Kõikide märkide järgi on suurem rahasumma juba Jäära poole teel. 


SÕNN

Sõnni silmad näevad suuremat rahasummat veel enne selle aasta lõppu. Tõenäoliselt leiab see suur sündmus aset 27. novembri täiskuu paiku. Sõnn võib sellel perioodil saada  lühikese ajaga väga rikkaks.


Kommentaare ei ole