Viimased lood

latest

Horoskoop : milline päev toob sinu tähemärgile õnne sellel nädalal?

  foto : unsplash / Jakob Owens    Igal nädalal muutub plan...

 

foto : unsplash / Jakob Owens

 

 Igal nädalal muutub planeetide seis ja koos sellega valitsev energia. Milline päev toob sellel nädalal sinu tähemärgile head õnne kaasa? 


JÄÄR - teisipäev, 14. november

Kuu Skorpioni märgis toob Jäärale häid uudiseid kaasa. Marss ja Päike on samuti Skorpioni märgis, aidates Jääral oma plaane ellu viia. Kõik Jäära ettevõtmised peaksid õnnestuma teisipäeval.


SÕNN - neljapäev, 16. november

Nädala lõpp tuleb paljutõotav, sest neljapäeva hommikul siseneb Kuu (küllus ja loomingulisus) Kaljukitse märki, Kaljukits on aga Sõnni sõbramärk. Kaljukitse märgis on hetkel ka rikkuse ekspert Pluuto. Kõikide märkide järgi toovad neljapäev ja reede Sõnnidele head õnne rahaasjades.

 

KAKSIKUD - kolmapäev, 15. november

Kui Kaksikute planeet Merkuur kohtub Kuuga, toob see alati Kaksikutele head õnne kaasa. Kolmapäevane päev peaks Kaksikule väga häid uudiseid kaasa tooma. 


VÄHK - teisipäev, 14. november

Teisipäev peaks tooma Vähile häid uudiseid kaasa. 

 

LÕVI - kolmapäev, 15. november

Kuu siseneb sellel päeval Amburi märki, saates Lõvile head energiat. Ka Merkuur on Amburi märgis ja tänu sellele on hea õnn garanteeritud. 

 

 

 

 

NEITSI - kolmapäev, 15. november

Neitsi planeet Merkuur kohtub sellel päeval Amburi märgis Kuuga. Selline planeetide seis peaks Neitsile head õnne kaasa tooma. Kõik võimalused on avatud. 

 

KAALUD - pühapäev, 19. november

Pühapäeval teevad Kuu Veevalajas ja Veenus Kaaludes teineteisele silma, see aga peaks Kaaludele tooma õnne armastuses. Uued tuuled on puhuma hakkamas. 

 

SKORPION - teisipäev, 14. november

Noorkuu energia annab Skorpionile tiivad ja jõudu, et ta saaks viia oma unistusi ellu. Skorpion peaks tundma ennast nädala alguses nagu kala vees. Uus peatükk on algamas tema elus.

 

AMBUR - kolmapäev, 15. november

Kuu ja Merkuur on sellel päeval Amburi märgis, tuues talle sellega head õnne ja rõõmsaid hetki kaasa. 

 

 

 

 

KALJUKITS - neljapäev, 16. november

Neljapäevane päev motiveerib Kaljukitse. Kuu on liikumas Kaljukitse märgi poole, et liituda Pluutoga. See peaks Kaljukitsele kaasa tooma palju häid võimalusi. 

 

VEEVALAJA - pühapäev, 19. november

Veenus ja Kuu liidavad oma jõud, et kinkida Veevalajale ilus ja meeldejääv päev. Pühapäev peaks Veevalajale tooma õnne armastuses.

 

KALAD - teisipäev, 14. november

Teisipäevane päev toob Kaladele mitu head uudist kaasa. 

Kommentaare ei ole