Viimased lood

latest

Veevalaja

     Kuu on nädala alguses Kaksikute märgis, muutes su elu natuke kergemaks. Asjad peaksid hakkama liikuma õiges suunas. Kuu...


 

 

 Kuu on nädala alguses Kaksikute märgis, muutes su elu natuke kergemaks. Asjad peaksid hakkama liikuma õiges suunas. Kuu on nädala keskel Vähi märgis, selle tõttu võid sa olla nostalgilisem. Saturni retrograad saab läbi 4ndal novembril Kalade märgis, tänu sellele näed sa taas asju ja inimesi nende õiges valguses. Ole iseenda ja teiste vastu parem. Päike on Skorpioni märgis. 


Armastus

Praegune periood ei ole just kõige parem. Kui sa tahad hoida kodust õhkkonda, pead sa enda käitumist paremini kontrolli all hoidma ja vaatama ette, et sa ei muutuks liiga kriitiliseks. Kui sa oled aga vallaline, siis ei ole planeetide seis hetkel kõige parem. Kõik su praegused suhted võivad olla liiga keerulised isegi sinu jaoks. Võib juhtuda, et sa tunned kehalist tõmmet inimese vastu, kes sulle absoluutselt ei sobi. 

 

Töö

Sellel nädalal aitavad planeedid sul oma majanduslikku seisu parandada mitmel erineval viisil. Sa oled ettevõtlik ja otsusekindel, tänu sellele teed algust mitme plaaniga, mis aitavad sul oma tulevikku kindlustada. Sellest hoolimata oleks hea, kui sa viiksid kõik alustatu ka lõpuni ja ei jäta asju poolelgi nagu sa seda tavaliselt teed.

 

 

Tervis

Uraan ja Jupiter mõjutavad sinu tervise sektorit ja selle tõttu pead sa olema sellel nädalal natuke ettevaatlikum. Kui sa magad piisavalt ja toitud tervislikult, ei ole sul vaja muretseda. Sa võid sellisel puhul olla isegi heas vormis. Kõige tähtsam on praegusel ajal rahu.

 

Raha

Mõned ootamatud kulutused võivad sellel nädalal tekkida. Jupiteri aspekt ei ole kõige soodsam, hoidu suurematest kulutustest või kahtlastest tehingutest. Marss võib tuua sulle ühe väga hea võimaluse kaasa.

 

Kommentaare ei ole