{ads}

HIDE

Viimased

latest

Sõnni 2024. aasta horoskoop - kõik takistused kaovad

  foto : unsplash / Kolby Milton    Uuel aastal ei peata mi...

 

foto : unsplash / Kolby Milton

 

 Uuel aastal ei peata miski Sõnni - ta sihib kõrgemale ja tahab minna kaugemale, kui kunagi varem. 2024. aasta on kõige parem aasta selleks, et viia oma unistusi ellu ja muuta oma elujärge paremaks. 

Uus aasta algab üsna hästi kõikide Sõnnide jaoks. Armastus hakkab õitsema kevadel lilledega, töö juures saadab teda enneolematu edu, tervis muutub paremaks - mida veel tahta?! Kõik läheb hästi nii kaua, kui Sõnnike suudab hoida muremõtted eema ning usub rohkem iseendasse. Kui ta tahab edu saavutada, peab ta varuma natuke kannatlikku meelt, alles siis hakkavad asjad sujuma nii nagu vaja. 

 

 

 


ARMASTUS

Kui Sõnnike on juba kellegagi koos, siis on teda ees ootamas üllatusterohke aasta, mille jooksul võib ta hakata vaatama oma kaaslast täiesti uue pilgu läbi. Kevad toob värskeid tuuli, muutes Sõnni paarisuhet veelgi lähedasemaks ja tugevamaks. See peaks talle aga eriti rõõmu tegema. 

Kui ta on aga vallaline, siis on võimalus kohtuda õige inimesega kõige suurem just kevadel ja suvel. 


TÖÖ

Rauda tuleb taguda nii kaua, kui see on tuline. Sõnnike ei unusta seda vanasõna aasta esimesel poolel. Kevadel tekivad mitmed head võimalused, tänu millele avanevad uued väljavaated. Sügisel võib üks tema suurimatest soovidest täituda. Sellel perioodil on teda ees ootamas väga head uudised. 

 

 

 


RAHA

Hea oleks, kui ta aasta alguses hoiduks suurematest kulutustest ja oleks kokkuhoidlikum. Kes aeglaselt sõuab, see kaugele jõuab. Suvel leiab Sõnn võimalusi, kuidas oma majanduslikku seisu parandada.


TERVIS

Sõnn peaks heast energiast lausa pakatama uuel aastal. Tähtis on, et ta kulutaks seda energiat targalt ega jääks liiga kauaks istuma. Terves kehas, terve vaim - liikudes tuleb aga tervis. Kõikide märkide järgi peaks Sõnni tervis järgmisel aastal paremaks muutuma. 


HEA ÕNN

Aprillist juulikuuni saadab hea õnn Sõnni. Jupiter toob talle rahaõnne suvel, just siis peaks ta saama suurema summa raha ootamatust kohast. Hea oleks, kui ta hoiaks uuel aasta rohkem oma suhteid, tänu lähedaste toetusele saab ta kõikidest takistustest üle ja leiab igale probleemile lahenduse. Kui ta tahab aga oma plaane ellu viia, peab ta oma mugavustsoonist välja tulema ja mitte ootama, kui talle kõik kandikul kätte tuuakse.

Kommentaare ei ole