Viimased lood

latest

Sõnn

    Marss on opositsioonis sinu märgiga Skorpionis, Uraan on aga sinu märgis. Planeetide seis ei ole kõige parem. Ära anna a...

 


 

Marss on opositsioonis sinu märgiga Skorpionis, Uraan on aga sinu märgis. Planeetide seis ei ole kõige parem. Ära anna alla ja ära kaota lootust, paremad ajad ei ole enam kaugel. Tegele rohkem sellega, mis teeb sul tuju heaks. 


Armastus

Kui sa oled juba kellegagi koos, ei tule tänane päev nii hea nagu võiks. Mitmed arusaamatused ja möödarääkimised võivad tekkida. Kodune õhkkond võib olla pingeline, ilmselt mossitate te omas nurgas rohkem. Mis oleks, kui sa teeksid esimese sammu, et lepitust otsida? Kui sa oled vallaline, oled sa ilmselt väsinud ootamast ega usu enam armastusse. 


Töö

Praegune periood on natuke keerulisem sinu jaoks. Su töö on laitmatu, vähemalt keegi ei saa sulle selles suhtes etteheiteid teha aga sinult nõutakse kogu aeg rohkem ja see on juba väsitav.

 

 


Tervis

Miski ei peata sind, sul on kogu aeg mitu tööd ees ootamas, sa isegi ei võta aega puhkamiseks ja leiad, et päevad on liiga lühikesed. Kui sa nii jätkad, kurnad sa ennast täiesti ära. 


Raha

Ole ettevaatlikum ja kokkuhoidlikum. Suuremaid probleeme ei tohiks täna tekkida aga mida ettenägelikum sa oled, seda parem.


Väike nõuanne: ära mängi oma elugaKommentaare ei ole