{ads}

HIDE

Viimased

latest

Skorpioni aja tähtsamad kuupäevad

foto : pexels / Josh Hild     Ja ongi Kaalude aeg läbi saan...

foto : pexels / Josh Hild

 

 

Ja ongi Kaalude aeg läbi saanud. Päike on liikunud edasi Skorpioni märki ja asjad võtavad tõsisema suuna. Mis on meid ees ootamas 23. oktoobrist kuni 22. novembrini. 

Tuule suund on muutumas vähemalt sodiaagis. Oktoobrikuu lõpus hakkab tuul üha tugevamini puhuma. Skorpionite aeg algas ametlikult 23. oktoobril. Hingedepäev ei ole enam kaugel. See aga paneb mõtlema rohkem elu ja surma peale, muutes meid nostalgilisemaks. Skorpionite aeg ei ole kõige kergem emotsionaalselt ja hingeliselt. Paljude jaoks on see isegi üsna kurnav. Selleks aga, et paremat aimu saada, vaatame lähemalt, mida seekordne Skorpionite aeg meile kaasa toob ja millised on selle aja tähtsamad kuupäevad. 


Laupäev, 28. oktoober : kuuvarjutus ja täiskuu Sõnni märgis

Tegemist ei ole tavalise täiskuuga, sest sellega kaasneb täielik kuuvarjutus. Rahvasuus kutsutakse seda täiskuud verekuuks, sest Kuu võtab sellel hetkel punaka või roostevärvi varjundi. Täiskuu Sõnni märgis tõotab tulla seega väga ilus ja sümboolne. Kuuvarjutus tähendab aga ühe peatüki lõppu ja teise algust. Sellele kõigele võib lisada selle, et kui õnne ja külluse planeet Jupiter ka vahele sekkub, on meid ees ootamas mälestusväärne ja unustamatu täiskuu. 

 

 

 


Pühapäev, 20. oktoober - Merkuuri ja Marsi konjunktsioon

Kui sõjakas planeet Marss ja suhtlemise planeet Merkuur kokku saavad taevas, on aeg asjad selgeks rääkida ning öelda välja kõik see, mis südame peal on. Hoolimata sellest, et see võib lõppeda tüliga. Marss ja Merkuur Skorpioni märgis on sellel päeval konjunktsioonis, soovitades meil kasutada iga võimalust selleks, et tülitseda, vaielda, lahku minna ja rääkida teemadest, mis tekitavad pahandust. Mis puutub armastusse, siis on see kõige õigem päev, et küsida seda, mida sa tahad. Ja jääda seejuures võimalikult ausaks. 


Laupäev, 4. november - Saturni retrograad lõppeb

Kohustuste ja seaduste planeet (keegi pole kunagi väitnudki, et Saturn on lahe planeet) lõpetab retrograadse liikumise ja seega peaksid asjad hakkama taas liikuma õiges suunas. Paljud materiaalset laadi probleemid peaksid lahenema ning takistused kaduma. Kõik, mis seni venis ega vedu tahtnud võtta, peaks taas hakkama liikuma. 


Kolmapäev, 8. november - Veenus siseneb Kaalude märki

Veenus Kaaludes toob natukenegi tasakaalu sellesse pingelisse novembrikuu taevasse, leevendades pingeid. Tänu sellele peaksid nii mõnedki suhtlemisprobleemid kaduma ning paljud inimesed leidma tagasi oma hea tuju. 

 

 

 


Reede, 10. november - Merkuur siseneb Amburisse

Olles veetnud terve kuu Skorpioni märgis, liigub Merkuur edasi Amburisse. Sellega koos muutub ka valitsev õhkkond palju sõbralikumaks. Inimesed hakkavad rõõmsamalt ja optimistlikumalt valmistuma aastalõpupühadeks. Merkuur Amburis aitab näha asju palju paremas valguses ja teeb tuju heaks. 


Esmaspäev, 13. november - noorkuu Skorpioni märgis

13. novembril on taevas noorkuu Skorpioni märgis, tuues kaasa uusi väljavaateid ja võimalusi. 


Kolmapäev, 22. november - Päike siseneb ametlikult Amburite märki

Skorpionite aeg on järelemõtlemise ja eneseanalüüsi aeg. Päikese sisenemisega Amburi märki peaksid kaduma kõik viimase aja pinged ja muremõtted. Amburite aeg toob natuke rohkem Päikest meie ellu ja südamesse.

Kommentaare ei ole