HIDE

Viimased

latest

Millise kolme tähemärgi all sündinud mehed ei peta iialgi oma naist?

  foto  : pexels / Cottonbro studio   Truudu...

 

foto  : pexels / Cottonbro studio 

Truudusetust ja abieluväliseid suhteid tuleb aina sagedamini ette. Aina rutem tuntakse sama elukaaslase kõrval igavust ja aina vähem soovi jääda tema kõrvale nii heas, kui halvas. Inimesed otsivad üha rohkem oma isiklikku õnne taga ega rahuldu enam ainuüksi tööl käimise, laste kasvatamise ja tavalise pereeluga. Kõik tahavad suuri tundeid, kirge ja sädemeid. Mitte keegi ei taha igavat argipäevaelu, kus iga järgmine päev sarnaneb eelmisele ja kõik on nii harjumuspärane ja tuttav.

Ometi on tähed andnud vähemalt kolmele tähemärgile nii palju tarkust ja kohusetunnet, et mis ka ei juhtuks, oma naist nad petma ei hakka. 

 

 

Kaalude tähtkujus sündinud mees

 

Ta on konservatiiv, kes hindab kõrgelt traditsioone ja tahab elada nii, nagu elasid enne teda tema vanemad ja vanavanemad. Tema elus ei ole kohta muutustele ja uuendustele, talle meeldib elada oma harjumuspärast elu - esimese asjana õhtul tunneb ta rõõmu selle üle, kui saab sussid jalga lükata ja teleka ees koha sisse võtta. Tema mõistete hulka ei käi truudusetus, tegelikult ei ole tal selleks isegi aega ega tahtmist. See tooks ju kaasa emotsionaalset segadust ja see häiriks teda väga. Ta hindab palju rohkem harmooniat, rahulikku õhkkonda ja ta tahab oma naise ees olla puhta südametunnistusega. Kui mõni naine, kellel on kogemusi truudusetute meestega, peaks endale elukaaslast otsima, siis peaks ta kindlasti vaatama Kaalude tähtkujus sündinud meeste poole, kellega tal kunagi kahetseda ei tule.

 

 

 

 

 

Neitsi tähtkujus sündinud mees

 

Truudus ja Neitsi tähtkujus sündinud mees käivad käsikäes. Pealtnäha on ta jahe ja eemalolev, ta varjab oma sügavaid tundeid enda sees. Tema tunded aga on niivõrd tugevad, et mitte miski neid kõigutada ei saa. Kui ta on endale valinud kallima, siis ei luba ta mitte ühelgi teisel naisel endale läheneda. Ta jääb truuks, isegi, kui ta peaks kellelegi sellega haiget tegema. Ta on kohusetundlik ja otsusekindel. Kui ta on sind endale valinud, siis vastad sa kõigile tema nõudmistele ja sa võid südamerahus kindel olla, et ta sulle truuks jääb.


Kaljukitse tähtkujus sündinud mees

 

 Kaljukitse tähtkujus sündinud mehed on ilmavalgust näinud külmal talvepäeval, süda on neil aga soe ja suur. Kergemeelsus ei käi nende plaanidega kokku aga oma elu armastavad nad korralikult ette planeerida. Teda huvitavad elulised küsimused, mitte kõrvalsuhted. Õnnelik on tema väljavalitu, kes ainsana saab tunda tema südame headust ja tähelepanuavaldusi. Kindlasti ei kannata ta aga truudusetust oma kaaslase poolt, vastasel korral ei andesta ta mitte kunagi. 

Kommentaare ei ole