Viimased lood

latest

Kalad

    Päike siseneb sellel nädalal Skorpioni märki, liitudes Marsiga, selle tõttu võid sa olla ettevõtlikum ja ambitsioonikam....

 


 

Päike siseneb sellel nädalal Skorpioni märki, liitudes Marsiga, selle tõttu võid sa olla ettevõtlikum ja ambitsioonikam. Päike Skorpionis moodustab harmoonilise aspekti Saturniga sinu märgis. Kuu on sinu märgis 24-25. oktoobril, muutes su intuitsiooni tugevamaks. Mitmed head võimalused on tekkimas. Nädala lõpus on täiskuu Sõnni märgis, mis toob sulle head õnne kaasa.


Armastus

Sa ei ole võib-olla kõige romantilisemal lainel sellel nädalal aga see pole ka põhjus, miks kõik ettepanekud ja pakkumised, mis su kaaslane sulle teeb, tagasi lükata. Te peaksitegi tegelikult rohkem aega koos olema. Kui sa oled vallaline, võid sa kohtuda ühe inimesega, kes võib mõne aja pärast su südame murda. Ole ettevaatlik, sind on hoiatatud.

 

 

Töö

Ära unusta suhtlemist. Just tavaliste vestluste käigus töökaaslastega võid sa saada mõne nii hea idee, mille peale sa ise poleks tulnudki ja mis võib sulle avada uued silmapiirid. 


Tervis

Ära lase väikestel terviseprobleemidel üle pea kasvada. Sa tead, et iga väike haav ei parane iseenesest. Seega ravi ennast, hoolitse oma tervise eest ja kõik läheb hästi.
Kommentaare ei ole