Viimased lood

latest

Horoskoop : milliste sodiaagimärkide jaoks ei tule novembrikuu kõige kergem

foto : unsplash / Kate Williams     Sügis on küll aastaaeg ...

foto : unsplash / Kate Williams

 

 

Sügis on küll aastaaeg hingele ent sellel aastal on vähemalt kahe tähemärgi esindajad veendunud vastupidises. Asjad kohe kuidagi ei lähe nii nagu peaksid. Eriti novembrikuu tõotab tulla pingeline ja stressirohke, vastupidiselt sellele, mida võiks oodata. Planeetidel on omad plaanid meie jaoks varuks, millel pole midagi ühist romantiliste õhtutega küünlavalgel. Päike on hetkel Skorpioni märgis ja planeedid soovitavad meil mõtelda rohkem oma elu üle järele, tegeleda oma hirmude ja kartustega, ravida oma hingehaavad terveks, rääkida oma unistustest. Vähemalt kuni selle ajani, kui Päike kuu lõpus siseneb Amburi märki ja toob kaasa õnne ja rõõmu. Kahe sodiaagimärgi esindajatele on planeetidel aga mõned väljakutsed novembrikuuks varuks. 

 

 


KALJUKITS

Novembrikuu võib tuua Kaljukitse jaoks kaasa stressi, pingeid ja arusaamatusi. Marss on Skorpioni märgis ja tema käes on taktikepp. Kaljukits ei kaota selget mõistust ja tahab kõik oma plaanid ellu viia. Ta teab, mida ta tahab ja liigub kindlalt oma eesmärkide suunas, ilma, et ta vaataks tagasi ega võtaks aega puhkamiseks. Talle endale lisab see ainult enesekindlust, ent tema suur ambitsioonikus võib tekitada rahulolematust tema lähedastes. Kaljukits aga ei hakka oma pead sellega vaevama ja tahab ainult oma töö tulemusi näha. Ent tal on raske aru saada neist, kes temaga koos töötama peavad. Tal on raske aru saada teiste vaatenurgast. Selle tõttu tekivad erimeelsused ja arusaamatused ning pinged tema ja teiste vahel. Ta muutub närvilisemaks, sest tal on suured ootused teiste suhtes aga ta ise ei võta isegi vaevaks teisi ära kuulata. Ta ei võta arvesse kriitikat ja muutub kannatamatuks. Selle tõttu võib ta aga öelda asju, mida tal hiljem kahetseda tuleb. 

Kui ta ei taha oma suhteid täiesti ära rikkuda, peab ta järele mõtlema ja võtma aega maha, selle asemel, et pimesi edasi tormata. Tegema midagi, mis aitaks tal pingeid maandada ja hoiduda ärritumisest. Teha näiteks sporti või mediteerida, see aitaks tuulutada pead. Isegi, kui novembrikuu esimene pool ei tule kõige parem, ei tohi ta kaotada lootust. Ta peab muutma oma vaatenurka kõige suhtes, mis tema ümber toimub, alles nii suudab ta olukorda kõige paremini kontrollida ja jääda rahulikuks. Ta peab õppima teisi paremini kuulama. See on õppetund, mille talle kingivad Merkuur (suhtlemine) Amburis (õigusemõistja) ja Veenus ( armastus) Kaaludes (diplomaatia). 

 

 


JÄÄR

Jäärale meeldib tavaliselt see, kui asjad lähevad ruttu. Jäär on tulemärk, keda ei peata miski, energiat jääb tal tavaliselt ülegi. Pingeline elu teda ei hirmuta. Väljakutsed samuti mitte. Ainuke probleem seisneb selles, et novembrikuu tuleb isegi tema jaoks nii sündmusterohke ja kiire, et tal pole isegi aega selleks, et hinge tagasi tõmmata. Selle tõttu peab ta keskenduma üksnes kõige olulisemale, kui ei taha pead kaotada kõige selle juures. Terve novembrikuu tuleb Jäära jaoks töö tähe all, üks hea võimalus järgneb teisele ja Jäär tahab kõik oma plaanid ellu viia, oma eraelu jaoks ei jää tal selle tõttu hetkegi aega. Kui Veenus ei oleks hetkel Jäära märgiga opositsioonis Kaalude märgis, võiks see pisiasi olla ilma suurema tähtsuseta. Nüüd aga võib juhtuda, et Jääral on raske hoida asju oma elus tasakaalus. 

Kui ta ei taha, et asjad ei lõppeks päris hullusti tema jaoks, tuleb tal jätta osa tööd teiste jaoks, mõtelda samuti rohkem teiste peale ja mitte ainult enda peale, lõpetada teistele oma arvamuse pealesurumine ning olla natukene avameelsem, kui tavaliselt. Jäära peab olema valmis ka tegema järeleandmisi selleks, et oma suhteid hoida. Näitama välja, et ta võtab oma suhet tõsiselt. Tema jaoks on see suur väljakutse ent me oleme kindlad, et ta tuleb igast olukorrast välja ja saab kõigega hakkama.

Kommentaare ei ole