Viimased lood

latest

Horoskoop : milliste sodiaagimärkide esindajad on kõige paremad psühholoogid?

foto : pexels / Cottonbro Studio      Nad on alati ...

foto : pexels / Cottonbro Studio

 

 

 Nad on alati valmis teiste muresid ja rõõme ära kuulama, oskavad anda head nõu ja teavad, kuidas muuta ka teiste mõttemaailma positiivsemaks. Tegemist on kahe sodiaagimärgiga, kellest saaksid väga head psühholoogid. 

Erinevate tähemärkide iseloomude analüüsimine ei anna ainult aimu sellest, millised on iga tähemärgi head ja halvad omadused, vaid aitab ka aru saada, milline on iga inimese tõeline potentsiaal. Mille pärast Kaalude esindajast saaks hea diplomaat? Mille pärast Kalad on nii loomingulised? Vastuseid nendele küsimustele ei tulegi kaugelt otsida. Milliste sodiaagimärkide esindajatest saaksid aga head psühholoogid? 


Põhjus, miks kõik sodiaagimärgid sulle rasketel hetkedel appi ei tule

 

 

 

Kui sa tunned ennast halvasti ja vajad toetust, siis on loomulik, et sa esimese asjana helistad oma sõpradele ent sa tead juba ette, kelle toetusele sa võid kindel olla. Näiteks Kaljukitse tähtkujus sõber võib sulle öelda, et sa oled liiga nõrk inimene ja lase liiga palju ennast teistest mõjutada. Ta võib hukka mõista nii sind, kui su teguviisi ehkki sina lootsid saada natuke lohutust. Ent Kaljukits kord juba on selline nagu ta on ja ütleb alati otse kõik välja, mida ta mõtleb. Ta ei hakka arvestama sinu tundliku meelega. Sellepärast võibki ta teinekord oma sõnadega olla nii terav. Ka Kaladest pole sul suuremat kasu ehkki selles tähtkujus on sündinud sinu parim sõber. Kalade esindaja on küll hea ja tore ent ta võib ise liiga ruttu murduda emotsionaalselt ja nutma puhkeda omakorda. Sa tead juba ette, et sellisel puhul pead hoopis sina teda lohutama ja mitte vastupidi, sest ta võtab sinu muresid ja probleeme liiga südamesse. Või siis kaob oma mulli, katsub sind kuulata aga ühel hetkel sa märkad, et ta on kadunud kuhugi omasse maailma. Tal on raske keskenduda ühele asjale korraga. Tal on peas nii palju erinevaid mõtteid, mis nõuavad ta tähelepanu, seega ta ei suuda kuulata pikka aega järjest midagi tõsist. 

Tulemärgid aga - Jäär, Lõvi ja Ambur - on alati sinu jaoks olemas aga tingimusel, et sa teed ruttu ja ei jää jokutama. Räägid kiiresti asja ära nii nagu oli. Tõtt tunnistades tuleb öelda, et neil on alati kiire. Nad teavad, kuidas panna sind naeratama aga isiklikult meeldiks neile palju rohkem, kui jututeema keerleks nende endi isikute ümber. Sellepärast ei maksagi sul imestada, kui nad su jutuvoolu katskestavad ja hakkavad omadest asjadest rääkima, mis nendega on aset leidnud ühel või teisel hetkel. Või siis vastavad nad sulle lihtsalt : "Jah, ma saan aru aga mis me nüüd selle teadmisega peale hakkame? ". Kui sa ei taha, et su enesetunne oleks veelgi räbalam ja kui sa ei taha ärrituda, siis parem ära pöördu oma muredega Tulemärkide poole. 

 

Millise tähemärgi esindajate poole sa peaksid pöörduma oma muredega? 

 

 

KAKSIKUD

Ta on alati heas tujus ja hea teiste vastu.  Hoolimata sellest, et Kaksikute tähemärki ei saada just kõige parem kuulsus, võid sa alati tema poole pöörduda ükskõik siis, milline mure sul ka ei ole. Ta on avatud meelega, oskab suhelda ja on jutukas, teab alati, mida öelda, et aidata sul näha asju paremas valguses ega mõista sind hukka. Ta paneb sind nägema asju läbi teise vaatenurga ja mõtlema selle peale, millele sa enne ei mõtelnud. Kaksikute esindaja oskab nautida iga päeva ja suudab ka sulle selgeks teha, et kõik su probleemid on kokkuvõttes tühised ja paremad ajad on alles ees. Ta on kõige parem inimene, kellega rääkida, kui sul on midagi hingel. Ta aitab parandada su enesetunnet ja annab sulle head nõu, mitte ei kuula sind ainult ära aeg-ajalt pead noogutades. Ta oskab teisi maha rahustada kõige paremini ja toetada just nii nagu vaja.

Kaksikute planeet on suhtlemise- ja tarkuse planeet Merkuur, tänu sellele Kaksikud mõtlevadki kiiresti ja hästi. Tänu Kaksikute abile näed ka sina oma olukorda teises valguses ja muudad oma vaatenurka. See aga aitab sul tasapisi oma muredest vabaneda ning leida tagasi hea tuju ja rõõmus meel. 

 

 

 

SKORPION

Skorpioni planeet on muutuste ja hingesügavuse planeet Pluuto. Skorpionil on oskus näha teiste hingepõhja ja näha seda, mida teised ei näe. Ta näeb sinu emotsionaalseid haavu ja aitab sul ammutada jõudu enda seest. Skorpion on nagu fööniks, ta toetab sind kõige raskematel hetkedel ja näitab sulle teed õiges suunas. Ta oskab näha inimesi läbi ja teab, mis nende hinges toimub. Skorpionil on kuues meel, mis teda juhatab, ta oskab lugeda ridade vahelt. Ta paneb sind ka olukorra üle järele mõtlema, paneb sind oma hirmude ja kartustega tõtt vaatama ja näitab sulle, millised on su hingehaavad. Kõike seda ainut selleks, et aidata sul vabaneda koormast, mida sa kannad. 

Loomulikult tundub see teoorias lihtsam, kui praktikas. Ent, kui sul on selline toetaja nagu Skorpion, muutub kõik lihtsamaks. Ta on empaatiline ega mõista sind kunagi hukka. Ükskõik, milline probleem sul ka ei ole, ta on sinu jaoks olemas ja toetab sind. Ta aitab sul muuta oma mõttemaailma. Tänu temale leiad sa enda seest jõudu juurde. Selline ta ongi, meie Skorpion, kes aitab sul näha seda, mis sinu enda sees varjul on. Tõeline alkeemik. 

Kommentaare ei ole