Viimased lood

latest

Horoskoop : milline päev toob sinu tähemärgile õnne sellel nädalal?

foto : pexels / Brigitte Tohm     Milline päev toob sinu tä...

foto : pexels / Brigitte Tohm

 

 

Milline päev toob sinu tähemärgile sellel nädalal rohkem õnne? 


JÄÄR  -  pühapäev 5. november

Need, kellele tahavad alati olla esimesed, peavad seekord leppima viimase kohaga. Sellel nädalal toob Jääradele kõige rohkem õnne pühapäev. Aga vähemalt tuleb see päev meeldejääv. Kuu on sellel päeval Jäära sõbramärgis, planeetide seis on samuti väga hea, tänu sellele võib Jäär kindel olla, et nädala viimane päev toob talle kaasa õnne ja rõõmu. Kõik läheb hästi.


SÕNN - teisipäev, 31. oktoober

Teisipäeval on Sõnni ees ootamas väga hea päev. Kuu moodustab positiivse nurga teiste Maamärkidega. Tänu sellele toob teisipäeva Sõnnile rõõmu ja õnne.


KAKSIKUD - kolmapäev, 1. november

Kuu on Kaksikute märgis, tänu sellele on Kaksikuid ees ootamas väga hea päev, täis imelisi hetki. 

 

 

 

 


VÄHK - neljapäev, 2. november

Kuu siseneb sellel päeval Vähi märki, tuues talle kaasa palju häid võimalusi. Neljapäevane päev peaks Vähile tooma mitu head uudist. 


LÕVI - pühapäev, 5. november

Käimas olev Skorpionite ei ole kõige kergem Lõvi jaoks, selle nädala lõpus saab ta õnneks rahulikumalt hingata. Pühapäevane päev toob talle head õnne kaasa. 


NEITSI - kolmapäev, 1. november

Veenus ise kaitseb Neitsit. Planeedid liidavad oma jõud, et tuua Neitsi ellu õnne ja rõõmu. Kolmapäeval peaksid kõik tema ettevõtmised õnnestuma. 


KAALUD - teisipäev, 31. november

Planeedid pole juba ammu Kaaludele õnne toonud, tundub lausa nagu oleksid nad ta täiesti unustanud. Teisipäevane päev toob talle aga häid uudiseid kaasa. 

 

 

 


SKORPION - neljapäev, 2. november

Planeedid ise rullivad punase vaiba tema ees lahti sellel nädalal. Päike, Merkuur, Marss, Neptuun ja isegi Kuu liidavad oma jõu, et kinkida Skorpionile erakordne ja meeldejääv päev. Hea õnne planeet Jupiter võtab ta oma kaitsva tiiva alla ja toetab Skorpionit kõikides ettevõtmistes.


AMBUR - pühapäev, 5. november

Terve novembrikuu tõotab tulla Amburi jaoks väga hea. Eesolev pühapäev toob talle juba head õnne kaasa. Kuu on sel päeval Lõvi märgis, kinkides Amburile ilusa päeva.


KALJUKITS - teisipäev, 31. oktoober

Planeedid kaitsevad Kaljukitse praegusel hetkel, tänu sellele peaks teisipäevane päev tulema tema jaoks väga hea. Ta peaks saama sellel päeval häid uudiseid, mis puudutavad tema era- ja tööalast elu ning rahaasju. 


VEEVALAJA - teisipäev, 31. oktoober

Teisipäevasel päeval on Veevalaja jaoks palju häid üllatusi varuks. Uued tuuled hakkavad tema elus puhuma, tänu millele paistab tulevik palju paremas valguses. 

 

KALAD - neljapäev, 2. november

Tänu Neptuunile, mis liidab oma jõu teiste planeetidega, toob Kaladele neljapäevane päev kõige rohkem õnne ja rõõmu. See päev peaks neile kaasa tooma mitmeid häid võimalusi, mille abil oma plaane ellu viia. Kommentaare ei ole