Viimased lood

latest

Horoskoop : milline päev toob sinu tähemärgile sellel nädalal kõige rohkem õnne?

     Milline päev toob sinule kõige rohkem õnne sellel nädalal?  Jäär - reede, 27. oktoober Reedel on Kuu Jää...

 


 

 Milline päev toob sinule kõige rohkem õnne sellel nädalal? 


Jäär - reede, 27. oktoober

Reedel on Kuu Jäära märgis ja saadab kõikidele Jääradele head energiat. Valitsev energia on selle tõttu eriti võimas ja pingeline. Jääradele toob reedene päev kaasa erakordselt häid võimalusi, hea õnn saadab neid ka laupäeval. Raha on juba nende poole teel koos heade uudistega. (loe lähemalt SIIT)


Sõnn - kolmapäev, 25. oktoober

Praegune planeetide seis ei ole just kõige parem Sõnnide jaoks. Õnneks aga Kuu Kalade märgis toob Sõnnidele head õnne ja armastust kaasa ning viib ära kõik nende probleemid ja pinged. Kuu ja Saturni konjunktsiooni tõttu peaksid Sõnni tähemärgi esindajad saama häid uudiseid (võimalik, et töö juures) just kolmapäevasel päeval. 


Kaksikud - teisipäev, 24. oktoober

Kaksikute planeet Merkuur on küll Kaalude märgist aga midagi hullu see ei tähenda. Kuu Veevalaja märgis (tegemist on Õhumärgiga nagu Kaksikud isegi)  toob Kaksikutele head õnne kaasa. Teisipäevane päev toob uusi tuuli ja häid võimalusi Kaksikutele kaasa. 

 

 

 


Vähk - teisipäev, 24. oktoober

Lõpuks ometi naeratab hea õnn kõikidele Veemärkidele, kaasa arvatud Vähile. Asjad hakkavad lõpuks ometi liikuma õiges suunas ja elu muutub lihtsamaks. Teisipäev tuleb Vähi jaoks eriti meeldiv ja tore, sellel päeval peaks ta saama mitu väga head uudist, mis teevad ta südame kergeks ja meele rõõmsaks. 


Lõvi - reede, 27. oktoober

Päikese sisenemine Skorpioni märki selle nädala esmaspäeval teeb Lõvikese meele küll natuke kurvaks aga tänu Kuu toetusele saab ta sellest ruttu üle ja leiab põhjust isegi naeratamiseks. Reedene päev peaks tooma Lõvile rohkem õnne. 

 

Neitsi - teisipäev, 24. oktoober

Teisipäeval toob Veenus Neitsile kaasa võimalused, mille abil oma plaanid ellu viia. Neitsile võib tunduda, et tal on tiivad kasvanud ja edaspidi läheb kõik hästi. Planeedid ise toetavad teda. Teisipäeval ei tohi ta muretsema vaid peab haarama kinni kõikidest headest võimalustest. 

 

Kaalud - teisipäev, 24. oktoober

Päike on lahkunud Kaalude märgist ja sisenenud Skorpioni märki. Kuu Veevalajas toob aga Kaaludele head õnne kaasa sellel päeval, aidates ta unustada selle, mis ta kaotas.

 

 

 

 

Skorpion - teisipäev, 24. oktoober

Päike on ametlikult jõudnud Skorpioni märki ja koos sellega jõuab ka õnn Skorpionite õuele. Asjad hakkavad taas liikuma õiges suunas ja tänu sellele tunneb Skorpion ennast vabanenuna kõikidest muredest, mis teda viimasel ajal koormanud on. 

 

Ambur - reede, 27. oktoober

Amburite sünnipäevakuu ei olegi enam nii kauge. See aga, et Päike praegu Skorpioni märgis viibib, ei meeldi Amburitele sugugi. Reedene päev toob aga head õnne Amburile, sest Kuu on sellel päeval Jäära märgis. 

 

Kaljukits - kolmapäev, 25. oktoober

Kuu on sellel päeval Kalade märgis koos Kaljukitse planeedi Saturniga, tuues just sellel päeval suurt õnne kõikidele Kaljukitsedele. Enamik planeetidest toetavad kolmapäeval Kaljukitse kõikides ettevõtmistes, hea õnn naeratab talle kõikides valdkondades.

 

Veevalaja - neljapäev, 26. oktoober

Uraan viib minema kõik Veevalaja mured ja probleemid, neljapäeval on kõige parem päev selleks, et unistada suurelt ja viia oma plaanid ellu. Veenus, Saturn ja Pluuto toetavad sellel päeval Veevalajat. Eriti rahaasjades.

 

Kalad - teisipäev, 24. oktoober

Päike on sisenenud Skorpioni (Veemärki nagu Kaladki) märki ja toob sellega Kaladele head õnne kaasa. Tänu Päikese ja Merkuuri liidule on kindel, et teisipäevasel päeval on Kalade jaoks häid üllatusi varuks. Kõik võimalused on avatud. 

 


Kommentaare ei ole