Viimased lood

latest

Ambur

    Täna võid sa tunda suuremat väsimust ja ärrituda selle tõttu kergemini. Ära mõtle endale probleeme juurde, võta asju rah...

 


 

Täna võid sa tunda suuremat väsimust ja ärrituda selle tõttu kergemini. Ära mõtle endale probleeme juurde, võta asju rahulikult ja ole lihtsalt üle. Sa ei saa kõike kontrollida. Katsu näha rohkem head, kui halba. Päike on viimaseid päevi Kaalude märgis ja liigub siis edasi Skorpionisse. 


Armastus

Kui sa oled juba kellegagi koos, siis ära unusta, et oma suhte eest tuleb hoolitseda. Hoia oma kaaslast ja ära unusta näidata talle, et sa temast hoolid. Kui sa oled vallaline, siis võib-olla on keegi sulle hakanud meeldima aga sa oled liiga tagasihoidlik. Ära maga oma õnne maha ja haara härjal sarvist enne, kui keegi teine seda sinu eest teeb.


Töö

Tänane päev peaks sulle tooma õnne ja edu, planeedid toetavad sind kõikides ettevõtmistes. Kõik läheb hästi, sa võid selles kindel olla.

 

 

 

Tervis

Selleks, et terveks jääda, pead sa oma tervise eest rohkem hoolitsema. Ära unusta toituda tervislikumalt ja liikuda rohkem. Ning mõtle häid mõtteid. 

 

Raha

Midagi märkimisväärset ei tohiks täna juhtuda, võib-olla toob tänane päev sulle isegi raha juurde.

 

Väike nõuanne: kui sa otsid vastust ühele probleemile, siis oota natuke, aeg annab sulle vastuse

 

Kommentaare ei ole