Viimased lood

latest

28. oktoobri täiskuu toob kaasa head rahaõnne selle sodiaagimärgi esindajatele

foto : pexels / Max Ravier      Tänu 28. oktoobri täiskuule...

foto : pexels / Max Ravier

 

 

 Tänu 28. oktoobri täiskuule võib ühe tähemärgi esindaja rikkaks saada. 

Täiskuu aeg on alati eriline, nii nagu noorkuugi. Erinevalt noorkuust aga märgib täiskuu ühe Kuu tsükli lõppu. Sellepärast on see väga hea aeg selleks, et vaadata üle kõik see, mis tehtud sai eelmise kuu jooksul. Iga täiskuu on erinev, selle energia sõltub suurel määra sellest, millises tähemärgis Kuu parajasti asub. 28. oktoobri täiskuu särab Sõnni märgis. Täiskuu Sõnni märgis tähendab aga tavaliselt seda, et viimase noorkuu ajal tehtud soovid hakkavad täituma. Seekordne täiskuu soovitab kõikidel tähemärkidel võtta natuke tempot maha, mitte lasta igapäevase elu muredel ja kohustustel oma tuju rikkuda ning nautida rohkem igapäevast elu. 

28. oktoobri täiskuu ajal on Päike Skorpioni märgis ja toob sellega õnne mõnede tähemärkide esindajatele. Teisi on aga ees ootamas mõned üllatused. Ühe tähemärgi esindajale toob seekordne täiskuu aga suuremat rahaõnne kaasa, nii mõnedki selles tähtkujus sündinud inimesed võivad saada sellel päeval rikkaks. 

 

Millise tähemärgi esindaja saab rikkaks 28. oktoobril?

 

 

 

JÄÄR

Täiskuu Sõnni märgis toob kaasa palju väga häid üllatusi ühe tähemärgi esindajale. Tegemist on Jääraga. Kõik need, kes on sündinud Jäära tähtkujus, peaksid saama kõikide märkide järgi 28. oktoobril suurema summa raha. 28. oktoobri täiskuu toob kaasa erakordselt häid võimalusi karjääri tegemiseks või siis lihtsalt suurema rahasumma, mis tuleb täiesti ootamatust kohast ja kõige paremal hetkel. 

Jääral on järgmisel laupäeval palju õnne, ta aimab juba oma südames, et midagi toredat on teda ees ootamas. Ta on selleks valmis. Jäär teab, et õnnetäht ei jäta teda maha. 

 

 

 

 

KAKSIKUD

Ent Jäär pole ainuke, kellele eesolev täiskuu head rahaõnne toob. Ka Kaksikute esindajat peaks rahaõnn saatma järgmisel nädalavahetusel. Tõenäoliselt sooritab ta just laupäeval ühe väga kasuliku tehingu või sõlmib kokkuleppe, mis aitab tal kindlustada oma majanduslikku seisu. Ka Kaksikute jaoks peaksid mitmed head võimalused tekkima. Üks väga hea uudis on Kaksikute poole juba teel koos suurema rahasummaga. 

 

 

SKORPION

See pole veel kõik. Ka Skorpion peaks kõikide märkide järgi eesoleval nädalavahetusel saama raha juurde. Teda on ees ootamas head uudised töö juures, ilmselt tehakse talle üks väga hea ettepanek, millest oleks kahju ära öelda. Või ilmub silmapiirile üks inimene, kes muudab kogu Skorpioni senise elu paremaks.

Kommentaare ei ole