Viimased lood

latest

Vähk

     Nädala alguses on Kuu Skorpioni märgis, aidates sul oma asjades korda seada. Tänu sellele ei tunne sa end enam nii palj...


 

 

 Nädala alguses on Kuu Skorpioni märgis, aidates sul oma asjades korda seada. Tänu sellele ei tunne sa end enam nii palju süüdi mõningate sündmuste pärast. 23. septembril siseneb Päike Kaalude märki. 


Armastus

Paaridele : Veenus muudab su armuelu rahulikumaks ning paremaks selle inimese kõrval, kellele kuulub su süda. Su paarisuhe muutub lähedasemaks ning teie vahel on usalduslik side.

Vallalised: üks kohtumine, mis leiab täiesti ootamatult aset, võib muuta kogu su edaspidise elu. Praegune periood on väga soodne kohtumisteks. 

 

Raha

Tänu planeetide heale mõjutusele on praegu ideaalne hetk selleks, et tegeleda materiaalset laadi küsimustega: investeeri, soorita rahalisi tehinguid näiteks kinnisvara vallas, valmista oma tulevikku ette, kindlusta lähedaste tulevikku jne. Kõiki su ettevõtmisi saadab edu.

 

 

Tervis

Sa oled natuke väsinud ja kurnatud, eelmisel nädalal ei olnud sul üldse tuju. Sa oled väga pessimistlikuks muutunud ja kaotanud lootuse. Ära muretse, sest kõik läheb hästi.

 

Töö

Praegu on kõige õigem aeg selleks, et vabaneda takistustest, mida sa ise oled enda ümber ehitanud ja näidata, milleks sa võimeline oled. Tee on vaba sinu ees, võta oma julgus kätte ja haara härjal sarvist.

 

Pere

Pere annab sulle hetkel jõudu ja julgust. Suhe lastega on hea. 

 

Kommentaare ei ole