Viimased lood

latest

Truudusetus : kuidas panna mees kahetsema oma tegu?

foto : unsplash / Stefan Spassov     Petmist on raske andek...

foto : unsplash / Stefan Spassov

 

 

Petmist on raske andeks anda. Truudusetus on suhte ja usalduse reetmine, peale seda ei ole mitte miski enam endine. Kui pole enam usaldust, mille peale suhe siis edaspidi toetub? Kuidas elada ilma usalduseta? Truudusetus lõhub omavahelise emotsionaalse ja füüsilise suhte, tekitades valu, arusaamatust ja kättemaksusoovi. 

 

Kuidas panna meest oma tegu kahetsema? 

 

Ignoreeri teda

Vaikimine on parim kättemaks. See, kui sa temast välja ei tee mõnda aega, võib panna teda kahetsema seda, mis ta tegu. Mine kodust ära, ära vasta ta sõnumitele ja kõnedele, ära suhtle temaga, ära ole temaga vahekorras, kustuta ta suhtlusvõrkudest ära jne. Hoia temaga vahemaad nii, et tal tekiks sinu järgi igatsus.

 

Julge olla vaba

Mine üksi  reisime, mõtle kõigepealt iseenda peale, tee midagi uut, mine sõpradega välja, otsi üles need inimesed, keda sa ammu  pole näinud. Näita oma mehele, et sul pole teda vaja ja sa saad ilma tematagi hakkama. Näita talle, et sa tahad olla vaba. Tuuluta oma pead, mõtle millelegi muule, ole iseseisev ja sõltumatu ja ümbritse end teiste inimestega.

 

 

 

 

Kas sa peaksid teda omakorda petma? 

See on täiesti loomulik, et sa tunned viha ja pettumust ning mõtled, kuidas sa saaksid teda vastu petta, et talle haiget teha. Kui sa aga tahad oma suhet jätkata ja sul ei ole plaanis temast lahku minna, siis mõtle järele enne, kui sa midagi teed. See, kui sa teda petab omakorda, võib mõneks ajaks su valu ära viia aga tavaliselt on nii, et naised hiljem kahetsevad alati oma tegu, sest see pole üldse see, mida nad tegelikult tahaksid ja see ei aita neil päriselt oma valust üle saada ja lehte keerata. 

 

Anda teine võimalus oma suhtele? 

Truudusetus mõjutab alati ühel või teisel moel paarisuhet. Kas sa aga peaksid andma oma suhtele teise võimaluse? Kui te olete nii otsustanud, peaksite te võtma aega, et omavahel asjad lahti rääkida ja selgeks teha, mis õieti juhtus ja miks see nii läks. Andeks andmine aga ei olegi nii lihtne, mõnikord läheb selleks aastaid. Mõnikord ei ole aga muud valikut, kui minna lahku. Kommentaare ei ole