Viimased lood

latest

Kalad

     Kuu on opositsioonis Neitsi märgis, moodustades harmoonilise aspekti Jupiteriga Sõnni märgis. Tänu sellele on sind ees ...


 

 

 Kuu on opositsioonis Neitsi märgis, moodustades harmoonilise aspekti Jupiteriga Sõnni märgis. Tänu sellele on sind ees ootamas väga hea päev. 


Armastus

Võib-olla oled sa hetkel üldse kõigest väsinus, kaasa arvatud oma suhetest. Sul võib tekkida tunne, et su suhted on alati ühepoolsed ja sina oled ainus, kes pingutab kõige nimel. Hea oleks, kui sa räägiksid oma kaaslasega asjad klaariks enne, kui on liiga hilja. Kui sa oled vallaline, siis ära otsi seda, mida olemas ei ole, sa oled muutunud liiga nõudlikuks ja oled liiga kõrgete ootustega.


Töö

Sa ei suuda kauem enam sellistes tingimustes oma tööd teha, ainuüksi töö peale mõtlemine tekitab juba halva enesetunde. Katsu leida midagi muud, kui sa tahad muuta oma elu. Hoia oma vaimset tervist.

 

 


Tervis

Sa vajad puhkust kiiremas korras, hea oleks, kui sa võtaksid aega iseendale. Kui sa oled füüsiliselt väsinud, on see märk, et midagi on korrast ära.


Raha

Sa võid täna saada häid uudiseid, mis puudutavad su rahaasju.

 

Väike nõuanne: ära pea ennast kõige tähtsamaks

Kommentaare ei ole