Viimased lood

latest

Jäär

    Planeetide seis ei ole kõige parem, Marss on opositsioonis ja selle tõttu oled sa närvilisem. Ära muretse, kõik saab kor...


 

 

Planeetide seis ei ole kõige parem, Marss on opositsioonis ja selle tõttu oled sa närvilisem. Ära muretse, kõik saab korda. Kuu on Skorpioni märgis Jupiteriga opositsioonis, sellepärast võid sa reageerida üle. Päike on viimaseid päevi Neitsi märgis, et siis 23. septembril liikuda edasi Kaaludesse. 


Armastus

Oled sa siis vallaline või juba kellegagi koos, sinu pilgu eest ei jää miski varjatuks. Sa tead, mida sa tahad ja teed kõik, et oma tahtmist saada. Kui sa oled juba kellegagi koos, siis katsu mõnikord kuulata ka oma kaaslase soove. Kui sa oled vallaline, siis pane oma sõna maksma.


Töö

Katsu välja selgitada, millised on sinu tõelised soovid ja ole ettevõtlikum. Ära oota alati häid juhuseid ja õigeid võimalusi selleks, et tegutseda. Vastasel korral võid sa kahetseda hiljem.

 

 


Tervis

Ilmselt ei taha sa hetkel üldse midagi ja oled lihtsalt kõigest väsinud. Sind vaevab motivatsioonipuudus. Ära lase musti mõtteid ligi. 


Raha

Tundub, et vähemas selles valdkonnas ei ole head uudised enam kaugel. 


Väike nõuanne: ära oota, kuni õnn sinu juurde tuleb, mine ise oma õnnele vastu


Õnnenumber : 129


Tsitaat : "Ma ei kurvasta sellepärast, et inimesed mind halvasti tunnevad, ma kurvastan sellepärast, et mina tunnen neid halvasti." Konfutsius

Kommentaare ei ole