Viimased lood

latest

Jäär

     Kuu on nädala alguses Skorpioni märgis, tuues su teele mõningaid takistusi. Võimalik, et ühe kolmanda isiku tõttu, kell...


 

 

 Kuu on nädala alguses Skorpioni märgis, tuues su teele mõningaid takistusi. Võimalik, et ühe kolmanda isiku tõttu, kelle tõttu võivad mõned pinged tekkida. Marss on Kaaludes, jää igas olukorras diplomaatiliseks. Päike siseneb sellel nädalal Kaalude märki. Järgmine täiskuu leiab aset sinu märgis, unista suurelt. Nädalavahetusel on Kuu Kaljukitse märgis. 


Armastus

Paaridele : Pluuto annab sulle julgust ja tekitab igatsuse armastuse ning läheduse järele. Sa ei taha enam oodata imesid ja oled valmis muutma ise oma elu paremaks. Ära mine ainult vaheldust mujalt otsima. 

Vallalised: isegi juhusuhe võib võtta mõnikord tõsisema suuna. 

 

Raha

Katsu olla säästlikum, kui sa ei taha endale probleeme kaasa saada. Ära osta asju, mida sa ei vaja. Katsu lugeda raamatuid, mis aitavad sul paremini aru saada investeerimisest. Kindlusta oma tulevikku. See on kõige parem investeering.

 

 

Tervis

Mitte midagi märkimisväärset ei tohiks juhtuda ja see on hea uudis. Sa oled heas vormis ja ükski haigus ei tohiks sind kimbutada. Katsu ainult rohkem puhata.

 

Töö

Planeetide seis on üsna hea selleks, et sa saaksid oma plaane ellu viia. Ära tegele ainult õhulosside ehitamisega. 

 

Pere

Pere ja lähedased on su elus tähtsal kohal. Sellel nädalal ei tohiks probleeme ette tulla. 

Kommentaare ei ole