Viimased lood

latest

Isiksusetest : vali üks lill ja vaata, millise kirjelduse see sinu kohta annab

 Selles testis tuleb sul valida üks kolmest lillest. Ükskõik milline, kõige parem siiski, kui see oleks see, mis sulle kõige esimesen...

 Selles testis tuleb sul valida üks kolmest lillest. Ükskõik milline, kõige parem siiski, kui see oleks see, mis sulle kõige esimesena silma jääb. Kui sa oled oma valiku teinud, siis vaata, millise kirjelduse see sinu kohta annab. 

 


 


 

 

1. LILL

Kui sa valisid esimese lille, tähendab see seda, et sa saad jõudu ja tugevust juurde suheldes oma lähedastega. Kui sa tunned end halvasti või on su elus raskeid aegu, pead sa olema koos oma sõprade, pereliikmete või sugulastega, kes aitavad sul näha asju teises valguses ning parandada su enesetunnet. Su ümber on nii palju häid inimesi, kes teavad alati, kuidas sind maha rahustada, kui sa ei tunne end hästi ja kipud liiga palju muretsema. Sul on vedanud, et su lähedased inimesed on sinuga nii kannatlikud, alati valmis sind toetama ja ära kuulama oma kiire elurütmi juures. Sa võid alati kindel olla nende toetusele ja sellepärast on sinu südames nende jaoks kindel koht. 

Omalt poolt tuleb tõtt tunnistades öelda, et ka sina katsud neile omal moel kasulik olla nii nagu oskad. Su lähedased teavad, et võivad sinu peale kindlad olla, kui neil on mõni mure rääkida või leida lahendus oma probleemidele, oled sa ikka olemas. Nemad annavad sulle jõudu ja sellepärast on suhted teistega sinu jaoks nii tähtsad. Sa kohe oskad inimestega suhelda, isegi võõrad on hakanud sulle oma südant pihtima. Sa oled selline sõbralik ja heatahtlik kõigi vastu, ei hakka kedagi hukka mõistma vaid katsud olla mõistev. Sinuga on hea suhelda ja sellepärast inimesed tunnevadki end sinuga koos olles nii hästi. 

Sul on ka omad unistused, mille elluviimist sa tahaksid kord näha. Sul on mitmed plaanid peas, millest sa ei ole loobunud. Ära kurvasta, kui kõik ei lähe nii nagu sina seda soovid ja ole iseenda vastu parem nii nagu sina oled hea teiste vastu. 

 

 

 

2. LILL

Sa oled üsna enesekindel inimene. Aastate jooksul oled sa õppinud ennast rohkem kuulama ja usaldama. Kui sul on vaja mingi otsus vastu võtta, oled sa kindel, et sa ei eksi ega hakka kaua kaaluma. Mõned inimesed leiavad, et sa oled liiga erak ja hoiad teistest eemale tihti. Tegelikult vajad sa aega, et olla omaette, sest ainult siis saad sa oma patareid täis laadida. Sa võid täiesti vabalt minna üksi matkale näiteks, sa ei vaja tingimata, et keegi sind saadaks. 

Sa usaldad iseennast. Enne ei olnud sa nii enesekindel, see on aastatega õpitud kogemus. Nüüd saad sa tänu sellele igast raskusest üle, sa mõtled kiiresti ja sul on juba varuvõimalused olemas igaks elujuhtumiks. Kui keegi peakski rikkuma sinu hingerahu, eelistad sa temaga üldse oma suhted lõpetada, selle asemel, et mängida silmakirjalikku. Sa tahad elada iseendaga rahus ja sa ei lase teistel endaga mängida.

Sa oled võimeline inimestele, kellega sul on erimeelsusi, selgitama, miks sulle nende käitumine ei meeldi. Kui see ei meeldigi kellelegi, oled sina vähemalt öelnud seda, mida sa mõtled. Sa tahad olla aus nii iseenda, kui teiste vastu. See on ilmselt ka põhjus, miks sul on nii vähe lähedasi sõpru. Sa ei usalda ükskõik keda, sest sa oled juba  elus mitu korda pettuma pidanud ja see on jätnud halvad mälestused.

 

 

 

3. LILL

Sina saad vaimset jõudu armastusest ja suhetest teistega. Kui sa oled oma kaaslasega või kellegagi tülis, mõjutab see sinu üldist enesetunnet, sellisel hetkel võid sa olla terveks päevaks nii kurnatud, et ei suuda enam midagi teha. 

Kui keegi peaks su südame murdma, on sul vaja rohkem aega, kui teistel, et sellest üle saada ja oma eluga edasi minna. Kui kõik aga hästi läheb, tunned sa end õnnelikuna ja oled valmis oma lähedaste pärast mägesid liigutama. Sa oled ohvrimeelne inimene. Lähedaste tuju mõjutab samuti sinu enesetunnet. See ei ole aga hea, sest sa ei tohiks end nii palju mõjutada lasta. 

Sa võid selle kõige juures iseennast täiesti ära kaotada ja see võib hakata mõjutama ühel hetkel sinu vaimset tervist. Sa ei pea ignoreerima oma lähedaste tundeid, vaid aru saama, et tegemist on nende tunnetega, mitte sinu omadega.Kommentaare ei ole