Viimased lood

latest

Horoskoop : septembrikuu ei ole kõige parem kuu nende tähemärkide esindajate jaoks

  foto  : unsplash / Unseen Studio    Pinged, stres...

 

foto  : unsplash / Unseen Studio

 

 Pinged, stress ja arusaamatused. Terve septembrikuu võib olla täis hetki, mis panevad mõnede kannatlikkuse tõsiselt proovile. Milliste tähemärkide esindajaid on ees ootamas natuke keerulisemad nädalad? 

Septembrikuuga koos algab ametlikult sügishooaeg. Aeg on asuda tõsisemalt oma tööasjade kallale ja unustada suvised rõõmud. Töö- ja isikliku elu kohutused ootavad, enam ei ole aega niisama istuda. Mõnede tähemärkide esindajatel pole enam hetkegi aega puhkamiseks, sest neil on ilmselt hetkel liiga palju tegemist sellega, et leida lahendused oma igapäevase elu probleemidele. Probleeme aga jätkub meile kõigile, sest praegusel hetkel on tervelt 6 planeeti  retrograadis ja see toob enesega paratamatult sekeldusi kaasa. Pluuto soovitab unustada kõik oma mured ja leida oma probleemidele teisi lahendusi ehk siis need võimalused, mis enne toimisid, võib-olla enam ei toimi. Saturn soovitab elada oma põhimõtete järgi.  Mässumeelne Uraan soovitab teha üldse oma elus uus algus. Suhtlemise planeet Merkuur aga paneb meid nägema asju läbi teise vaatenurga. Õnne planeet Jupiter soovitab teha kokkuvõte. Milline on sinu õnne mõiste? Mis sind päriselt õnnelikuks teeb? Unistav Neptuun aga paneb  meid mõtlema oma ideaalide peale. Seega on planeetide programm hetkel kiire. 

 

 

Kõik tähemärgid peaksid käised üles käärima ja asuma innukalt töö kallale. Kui mõnede tähemärkide esindajatele toovad järgnevad nädalad head õnne kaasa, siis teiste jaoks on praegune õhkkond natuke pingelisem. Tegemist on nendega, kes on juba väsinud ja kurnatud, tunnevad oma elus suuremat segadust ja tahaksid lihtsalt aega maha võtta. Ilmselt on neil hetkel väga raske oma kohta leida. Ja see kõik tekitab veelgi suuremat stressi ja pingeid. 

 

Suur segadus valitseb selle tähemärgi elus hetkel

KALAD

Planeedid panevad iga päev praegusel hetkel kõik tähemärgid erinevate väljakutsete ette. Enam ei ole aega mõtlemiseks ja kaalumiseks, tegutseda tuleb ruttu selleks, et suuremaid probleeme ära hoida. Merkuuri retrograadi tõttu on hetkel palju viivitusi ja takistusi, mis nõuavad kiiret sekkumist. Kalade esindaja on harjunud tegema asju omas rütmis ja elama oma väikeses mullis, talle ei meeldi kõik need sekeldused üldsegi. Igapäevane elu on muutunud pingeliseks ja raskeks. Selle tõttu peavad Kalad kogu oma tahtejõu kokku võtma, olema paindlikum ja järeleandlikum, et asjad täiesti käest ära ei läheks. Tal on võimatu reaalsusest põgeneda, sest kuhu ta ka ei lähe, igapäevase elu probleemid saavad ta kätte. Planeedid panevad ta tõtt vaatama praktilisemate probleemidega. Hea oleks, kui ta tegeleks oma probleemidega ükshaaval, nii jõuaks ta kaugemale ja suudaks rohkem ära teha. Ilmselt on Kalade esindajal raske aru saada, et tahab ta seda või mitte aga praegu tuleb tal olla ettevõtlikum. 

 

 

Selle tõttu võib ta sattuda suurde segadusse ega tea, kust ta õieti peaks alustama ja kuhu ta peab minema. Praegune olukord võib panna teda rohkem kulutama ja selle all võib kannatada eelarve. Kogu see segadus võib panna teda isegi järele mõtlema oma elu ja tuleviku üle. Ta ei suuda ära oodata, et midagi tema elus muutuks. Ta saab ise ka aru, et nii see enam jätkuda ei saa. Ta peab võtma vastutuse oma elu eest ja muutma ise selle paremaks. Üks samm teise järel. Kogu selle kosmilise segaduse taga on peidus soov leida üles taas oma juured. Kalade esindaja võib leida vastused oma küsimustele ja tulla sellest olukorrast palju tugevamana välja. Paremad ajad on alles ees. Mitmed head võimalused on teda ees ootamas. Katsumused muudavad teda aga ainult tugevamaks, ta saab iseendale tõestada, milleks ta õieti võimeline on ja et ka tema võib oma sõna maksma panna vajaduse korral. Isegi, kui see kõik on kurnav ja väsitav, siis tulemus on seda väärt. Tuleb lihtsalt turvavöö kinni panna ja kõik välja kannatada.


Septembrikuu on väsitav ja kurnav selle tähemärgi jaoks

 

 

KAKSIKUD

Isegi, kui Merkuur on retrograadis Neitsi märgis, tundub siiski, et ta on võtnud sihikule hoopis kedagi teist. Merkuuri tõttu ongi Kaksikute elus hetkel nii palju segadust ja probleeme. Just Merkuuri tõttu on Kaksikud pidanud oma plaane juba mitu korda muutma viimasel hetkel. Merkuuri tõttu on ta jäänud hiljaks, unustanud tähtsad asjad maha ja Merkuuri tõttu on ta mitme inimesega hetkel tülis. Merkuuri retrograad toob kõige rohkem sekeldusi ja probleeme just Kaksikutele. Selle tõttu on kõik jutuajamised pingelised, ükski projekt ei lähe läbi, asjad liiguvad aeglaselt ja probleeme muudkui kuhjub. Kaksikud tunnevad nagu oleks neid nurka surutud. Merkuur Neitsis ja Saturn Kalades piiravad Kaksikute tegevusvabadust, selle tõttu tunnevadki Kaksikud hetkel suurt vaimset kurnatust. Kaksik ei jaksa enam leida lahendusi oma probleemidele, sest iga päev toob nagunii uued probleemid. Planeedid on aga otsustanud anda Kaksikutele korraliku õppetunni. Septembris ei jää tal muud üle, kui ta peab õppima tegelema ühe asjaga korraga. Jupiter, Merkuur ja Uraan, mis on retrograadis, võivad tekitada suurt segadust Kaksikute peas. Parem on mitte tegeleda kõikide asjadega korraga vaid keskenduda ühele kindlale eesmärgile. 

Kui ta ei taha päris ära end kurnata, peab ta seadma endale eesmärgid ja pingutama selle nimel. Olles ise ettevõtlikum ja seades endale kindla sihi, ei saa planeetide seis tekitada nii suurt segadust. Kaksikud peavad tegutsema, otsima lahendusi ja paluma vajaduse korral abi, et oma plaane ellu viia. Tema, kes ta tavaliselt on nii energiline ja aktiivne, peab nüüd võtma tempot maha. Ta ei saa enam teha asju kiirustades ja lõpetada oma tööd ükskõik kuidas. Praegu ei ole tema heast suhtlemisoskusest kasu, sõnadest üksi enam ei piisa. Merkuur Neitsi märgis soovitab Kaksikutel teha oma tööd korralikult ja pöörata tähelepanu pisiasjadele. See võib olla kurnav ja väsitab aga hea oleks, kui Kaksik võtaks Neitsist eeskuju ja kuulaks teda. Seega tööle ja kohe!

Kommentaare ei ole