Viimased lood

latest

Horoskoop : see nädal toob erakordselt suurt õnne selle tähemärgi esindajale

  foto : unsplash / Ethan Hoover    Selle tähemärgi all sün...

 

foto : unsplash / Ethan Hoover

 

 Selle tähemärgi all sündinud inimesed ei usu palju horoskoopidesse ega loe neid, loodetavasti teevad nad seekord erandi, kui nad saavad teada, et neid on ees ootamas üle ootuste hea nädal. 

Septembrikuu keskpaik ongi kätte jõudnud. Taevas on tervelt 6 planeeti hetkel retrograadis, pannes meid elu nägema läbi teise nurga ja otsima teistsuguseid lahendusi oma probleemidele. Ainult ühe tähemärgi esindajaid planeedid ei puuduta. Nende teele ei tohiks ühtegi takistust ega probleemi tulla. Ja kuna selle tähemärgi esindajale meeldib täpsus ja kord, siis me kordame üle : planeedid ei too takistusi tema teele, vaid vastupidi, toetavad teda kõikides ettevõtmistes. 

 

 


Millise tähemärgi esindajaid planeedid hetkel kaitsevad? 

Vähemalt astroloogia järgi kaitsevad planeedid sellel nädalal , täpsemalt 13 - 15. septembrini kõiki neid, kes on sündinud Kaljukitse tähtkujus. Kõik Kaljukitsed on hetkel planeetide soosingu all. Miks see nii on? Sest suur osa planeetidest viibib hetkel Maamärgis. Sellel nädalal on taevas noorkuu Neitsi märgis, mis teeb kokku tervelt 6 taevakeha, mis kaitsevad kõiki Kaljukitsesid. Merkuur (suhtlemine), Päike (elujõud) ja Kuu (emotsioonid) on Neitsi märgis, tuues Kaljukitsele kõik vajalikud vahendid ja võimalused kätte, mille abil oma suurimadki unistused ellu viia. 

Jupiter ja Uraan Sõnni märgis toovad Kaljukitsele head õnne ja hoogu juurde kõikides ettevõtmistes. Pluuto Kaljukitse enda märgis on hetkel retrograadis ja toob Kaljukitsele õnne tööasjades. Kaljukitse õnnetäht lööb sellel nädalal särama palju eredamalt, kui kunagi varem. Kõik võimalused on avatud.

 

 


Suur rahaõnn

Kui enamik taevakehadest viibib ühes neljast elemendist (Maa, Õhk, Tuli, Vesi), siis muutub valitsev energia selle elemendi järgi. Maa element on seotud kõigega, mis on materiaalne ja käegakatsutav. Maa elementi seostatakse ka maapealsete rikkustega, samuti tööga, mis hakkab vilja kandma. Kaljukits on ettenägelik, planeerimine ja organiseerimine ei ole talle võõrad. Tänu nendele omadustele ta ongi oma eluga nii kaugele jõudnud ja nii palju ära teinud. Eraelus võiks ta olla natuke paindlikum  nende vastu, kes temast hoolivad. Ent praegune Maamärkide energia koos Marsiga Kaaludes toob Kaljukitsele õnne rahaasjades. Kõikide märkide järgi peaks Kaljukits veel sellel nädalal saama suurema summa raha.

Kommentaare ei ole