Viimased lood

latest

Horoskoop : põhjus, miks Kalade tähemärk on kõige hullem

foto : pixabay / Darkmoon_Art     Paberi pealt lugedes jääb...

foto : pixabay / Darkmoon_Art

 

 

Paberi pealt lugedes jääb mulje, et kõik need, kes on sündinud Kalade tähtkujus, on nii armsad ja toredad, et polegi nagu midagi öelda. Tegelikkuses on aga asjalood teised. Nagu kõikidel tähemärkidel, on ka Kaladel puudusi, mille tõttu nad võivad olla mõnikord lausa väljakannatamatud. Ja et kohe oleks selge, tegemist on artiklite seeriaga, milles me kirjeldame kõikide tähemärkide kõige hullemaid omadusi. Igal tähemärgil on selliseid külgi, mille poolest ta on teistest hullem. Kaladel on ka palju häid külgi, mille poolest nad on teistest paremad aga samuti ka halbu külgi nagu meil kõigil. 


Millised Kalad on? 

Astroloogias on igal tähemärgil oma koht ja oma tähendus sodiaagiringis. Igal tähemärgil on oma aastaaeg ja oma isiksus vastavalt sellele, kas ta on sodiaagi esimeste või viimaste märkide seas. Kalad on kõige viimane sodiaagimärk. Lisaks on Kalad ka Veemärk. Nii nagu teised kaks Veemärki Vähk ja Skorpion, on Kalad väga emotsionaalsed ja intuitiivsed. Ta ei pea teadma asju, sest ta tunnetab kõike. Kalad on väga empaatilised, oskavad teisi ära kuulata ja teevad alati teistele ruumi isegi siis, kui nad ise peavad varju jääma. Kalade märk on sodiaagi suur ravitseja, mida astroloogias seostatakse meditsiini sektoriga. Kalade esindaja on poeedi hingega suur unistaja. See on ka loomulik, kuna tema planeet on unistuste ja alateadvuse planeet Neptuun. Pole siis ka midagi imeks panna, et tal kogu aeg on pea pilvedes.

 

 


Millised on Kalade suurimad puudused? 

Mõnikord on temast raske aru saada. Ta on siin aga samas ei ole ka. Ta on väga vastuvõtlik teiste emotsioonidele ja tunnetele. Ta võib muuta oma käitumist sõltuvalt inimestele, kellega ta suhtleb. Kui sa arvasid, et ainult Kaksikud on kahepalgelised, siis on ka Kaladel mitu külge ja sa ei tea kunagi kumba Kalaga sul parajasti tegemist on. 

Kalad ütlevad alati jah kõigele, armastuses samuti, et teisele meele järele olla ja sellepärast, et ta kardab seda, et teda maha jäetakse. Seega lepib ta oma saatusega (mille ta ise on endale valinud) nagu tõeline märter aga tõtt tunnistades tuleb ka öelda, et Kaladele meeldib ennast ohverdada. Selle asemel, et öelda, mis talle ei meeldi, ei ütle ta midagi aga paneb sind oma kannatuste eest maksma talle omasel passiiv-agressiivsel moel. Kui ta peaks aga eksima, on see alati teiste süü tõttu. Kui ta ütleb sulle midagi halvasti, said sina ise valesti aru. Tema ei teinud meelega. 

Kindel on see, et kõik Kalad on nüüd hingepõhjani solvunud peale selle artikli lugemist aga ei julge seda kunagi tunnistada.

Kommentaare ei ole