Viimased lood

latest

Horoskoop : milliste tähemärkide ellu toovad planeedid armastust septembrikuus

foto : unsplash/ Brooke Cagle      Veenuse kurikuulus re...

foto : unsplash/ Brooke Cagle


 

 

 Veenuse kurikuulus retrograad, mis sellel suvel palju pisaraid ja südamevalu põhjustas, rääkimata nendest, kes lõplikult lahku otsustasid minna, on nüüd selleks korraks läbi saanud. Septembrikuus peaksid asjad taas hakkama õiges suunas liikuma vähemalt selles, mis puudutab armastust. Uus ja algab periood tõotab tulla palju rahulikum ja tuua leevendust paljudele. Septembrikuu jooksul peaksid mitmed ilusad kohtumised aset leidma ja mitmedki vallalised peaksid leidma oma õnne. Just nende elus peaks kardinaalselt muutuma hakkama järgnevate nädalate jooksul. Päris kindlasti võib seda aga öelda nende tähemärkide esindajate kohta, kelle ellu toob septembrikuu armastust. 

 

 


JÄÄR

Jäärade populaarsus kasvab kohe septembrikuu algusest saadik. Jäära õnnetäht lööb taevas särama, tuues kõikidele Jääradele suurt õnne ja rõõmu terveks kuuks. Armastuse planeet Veenus, mille retrograad on lõpuks ometi läbi saanud, hoolitseb selle eest, et Jäärade ellu tuleks armastus septembris. Kõik olemasolevad suhteprobleemid peaksid kaduma Jäära elus ning armastus tagasi tulema. Omavaheline suhe kaaslasega peaks paranema ja muutuma palju lähedasemaks. Vanad tunded tulevad tagasi, paarid leiavad taas ühise keele ja armastuse, mis neid liitis. Elu on ilus.

Vallaline Jäär aga võib rahuliku südamega hingata, sest septembrikuul on tema jaoks väga häid üllatusi varuks. Veenus ja Marss ise hoolitsevad selle eest, et muuta Jäära vastupandamatuks ja võluvamaks, kui kunagi varem. Tänu kahe planeedi liidule tuleb Jäära ellu armastus septembris. Planeedid muudavad Jäära veelgi julgemaks ja ettevõtlikumaks, tänu millele meie tulemärk on valmis tegema esimest sammu ja hüppama vette tundmatus kohas. Ta on liiga kaua seda hetke oodanud, nüüd aga ei pea ta isegi otsima, sest suur armastus kukub ise talle sülle. Isegi, kui ta seda hetke just nii ette ei kujutanud, ei suuda ta vastu panna. Ta murdub ja laseb elul endaga kõik teha. Kui ta tahab, et see lugu aga kestma jääks, peab ta olema hoolivam ja tähelepanelikum teise inimese tunnete vastu.

 

 


LÕVI

Planeetide energia Lõvi astroloogilises taevas on väga tugev. Tervelt kuus planeeti on hetkel retrograadis, pannes Lõvi oma elu üle järele mõtlema. Ent Lõvi mõtted ei liigu selles suunas nagu planeedid seda eeldaksid. Lõvi on otsustanud tegutseda, mõteldes rohkem oma soovide ja vajaduste peale. Tema eraelus peaks kõik hakkama septembris kiiremini liikuma. Lõvil on hetkel tugev kaitsja, kes on võtnud oma südameasjaks hoolitseda selle eest, et Lõvi ellu tuleks armastus. Tegemist on armastuse planeedi Veenuse endaga, mis hetkel tiirleb Lõvi tähtkujus. Tänu sellele on Lõvi ees ootamas üks väga romantiline septembrikuu Veenus toob iga päev Lõvi ellu natuke armastust, puistades seda vasakule ja paremale, nii, kuidas juhtub, muutes Lõvi igapäevast elu natuke romantilisemaks

Juba suhtes olevatele Lõvidele toob see suurt õnne kaasa, vallalisi aga on ees ootamas lugematud kohtumised. Armuleek peaks põlema lööma just siis, kui nad seda kõige vähem ootavad. Vallaline Lõvi ei jäta kedagi ükskõikseks. Järgnevate nädalate jooksul muutub Lõvi vastupandamatuks, särades nagu jõulutäht talvises taevas. Mitte keegi ega mitte miski ei suuda talle vastu panna. Lõvist saab tõeline südametemurdja. Tal on tuul purjedes ja ta teab, kus suur õnn teda ootab.

Kommentaare ei ole