Viimased lood

latest

15. septembril on taevas noorkuu Neitsi märgis, mis toob kaasa head ja positiivset energiat

foto : unsplash / Lenstravelier     Kas sa tead, mis on kev...

foto : unsplash / Lenstravelier

 

 

Kas sa tead, mis on kevadine suurpuhastus? Siis võta arvesse, et homme, 15. septembril, saab alguse sügisene suurpuhastus, mida juhatab noorkuu Neitsi märgis. 

Kui septembrikuu noorkuu oleks filmi, kannaks ta pealkirja : "Uus algus". Planeedid taevas on juba mõnda aega liitmas oma jõud just selle erakordse sündmuse jaoks. Tervelt 6 planeeti on hetkel retrograadis, pannes meid oma elu ja tuleviku üle järele mõtlema ning tuues kaasa soovi muutuste järele. Kõikide nende küsimuste ja eksistentsiaalsete kriiside keskel on kirsina tordil taevas noorkuu Neitsi märgis, mis viib kõik halva ära ja teeb puhta töö. Tänu sellele tuleb kasutada eesolevat nädalavahetust, teha suurpuhastus oma elus ning vabastada end kõigest koormavast. 

 

 


Noorkuu Neitsi märgis : suurpuhastus

Astroloogias sümboliseerib noorkuu uut algust. Tegemist on Kuu esimese tsükliga, mille ajal pole Kuud ennast näha, kuna ta ei peegelda tagasi Päikese valgust. Sümboolselt tähendab see puhast ja valget paberilehte. Sellel perioodil on kõige parem teha kokkuvõte, mis läks hästi eelmisel kuul, mida saaks järgmisel kuul paremini teha. Noorkuu periood on alati võimalus alustada nullist ja teha paremini. 

Põhjus aga, miks seekord tuleb läbi teha sügisene suurpuhastus, on lihtne. Nimelt toimub Kuu loomine Neitsi märgis. Neitsi ei ole aga mitte niisama viimane suvemärk, Neitsi on kooliaasta ja sügishooaja alguse märk, mis valmistab meid ette eesootavaks pimedaks hooajaks. Koos Neitsi aja algusega on suvepuhkustel kriips peal ja aeg on tõsiselt töölaua taha istuda. 


Kuidas mõjutab noorkuu Neitsi märgis sinu tähemärki? 

 

 

Noorkuu Neitsis on väga kasulik kõikidele Maamärkidele

Kõiki Maamärke, nii nagu Neitsi ise, mõjutab noorkuu kõige rohkem. Ilma ainsagi üllatuseta peaks Neitsi ise tundma end eriti hästi, täiesti omas elemendis. Ta on oodanud nii kaua, et vabaneda kõigest sellest, mis teda koormab. Sünnipäev on tema jaoks nagu uue aasta algus, millal ta annab endale uusi lubadusi. 

Sõnni jaoks on aeg teha kokkuvõte. Millised muutused on viimasel aastal aset leidnud tema elus? Kas tal on tunne, et tema elus ei liigugi enam midagi edasi või liiguvad asjad ikkagi omas rütmis? 

Kaljukits aga teeb tulevikuplaane. Seekordne noorkuu võib talle tuua uusi võimalusi, eriti töö juures. Kaljukits ootab juba mõnda aega muutusi oma ellu.


Mida toob noorkuu Neitsis Veemärkidele? 

Ka Veemärgid ei jää ilma. Vähk on Kuu lemmik ja selle tõttu mõjutab noorkuu ka tema sõpru Skorpionit ja Kalasid. Vähk peab ilmselt tegema valikuid, mis puudutavad tema eraelu või tööasju. Noorkuu soovitab Vähil mitte muutuda liiga nostalgiliseks sellel päeval. 

Skorpionid peaksid tegema läbi suurpuhastuse oma suhetes ja tooma luukered kapist välja. Kõige parem oleks teha uus algus oma elus. 

Kalad peavad aga selgelt ütlema, mida nad tahavad ja mille järele nad vajadust tunnevad. Ning panema paika piirid järgmiseks kuuks. 

 

 


Mida toob noorkuu Neitsis Õhumärkidele? 

Õhumärgid ei ole praegu omas elemendis ja seda juba septembrikuu algusest saadik. Ometi lasevad nad noorkuu uuel tuulel ennast kaasa kanda ja kõikide märkide järgi on noorkuul nende jaoks häid uudiseid varuks. Kaalud võiksid kasutada noorkuu head energiat, et organiseerida oma elu paremini.

Kaksikud võivad saada häid uudiseid töö juures. 

Veevalaja aga peab hoolitsema oma tervise eest ja muutma oma eluviise paremaks. 


Mida toob noorkuu Neitsis Tulemärkidele? 

Kolm tulemärki eelistavad elada rohkem käesolevas hetkes, selle asemel, et muretseda tuleviku pärast. Ent praegusel hetkel võib ka neil tekkida tuhin organiseerida näiteks järgmist puhkust ette. Jäär võib hakata suurpuhastust tegema oma suhetes ja jätma alles ainult need, kes tema jaoks tõeliselt tähtsad on.

Lõvi võib hakata planeerima järgmist reisi.

Ambur aga otsib võimalusi, kuidas tuua oma igapäevasesse ellu natuke rohkem vaheldust.

Kommentaare ei ole