Viimased lood

latest

15. septembril on taevas Noorkuu Neitsi märgis toob kaasa uue võimaluse viia oma unistused ellu

  foto : unsplash / Nikola Johnny Mirkovic    Noorkuu energ...

 

foto : unsplash / Nikola Johnny Mirkovic

 

 Noorkuu energiat on tunda kaks päeva enne ja kaks päeva peale Kuu loomist. Noorkuu ajal ei ole Kuud taevas näha, sellepärast kutsutaksegi teda mustaks kuuks. Kuu jääb siis täpselt Päikese ja Maa vahele. Kuu on silmaga nähtamatu, sest Päike valgustab Kuud tagantpoolt. Energeetilises plaanis aga on Noorkuu ja Täiskuu perioodid kõige tugevama energiaga. Tegemist on muutuste perioodiga, sest Noorkuuga algab uus Kuu tsükkel. See on kõige parem hetk, et seada paika uued plaanid ja eesmärgid järgnevaks kuuks, teha oma soovid, kasutades selleks Noorkuu energiat (sellest, kuidas soove teha, loe täpsemalt siit), samuti on see hea aeg tulevikuplaanide tegemiseks. Kui sul on unistusi, mille täitumist sa soovid, siis on Noorkuu aeg võimalus teha esimene samm selles suunas. 

 

 


Mida toob meile kaasa 15. septembri Noorkuu Neitsi märgis? 

Tegemist on selle suve viimase Noorkuuga, mida saadab Neitsi tähemärgi energia. Lisaks Päikesele ja Kuule on sel hetkel ka Merkuur Neitsi märgis, mille retrograad sel päeval lõppeb. Seekordne Noorkuu toob kaasa uue võimaluse panna oma plaanid ja eesmärgid paika ning viia need siis tänu Kuu energiale ellu. See on hea periood, et muuta oma eluviise paremaks, vabaneda kõigest halvast, lõpetada enese haletsemine ja muutuda enesekindlamaks. Organiseerida oma elu paremini, teha läbi suurpuhastus oma kodus, oma suhetes ja peas. Neitsi armastab korda, seega parimat aega on raske leida. Ka tööalaselt on see hea hetk, et panna paika oma eesmärgid ja soovid vähemalt kuni detsembrikuuni. Samuti on see õige hetk, et kontrollida oma tervist (Neitsi on tervisefriik), muuta oma eluviise tervislikumaks, teha rohkem sporti ja toituda paremini. Ära unusta, et 15. septembri Noorkuu on täis väga head energiat, mõtle ennast seega õnnelikuks ja unusta kõik oma mured vähemalt selleks ajaks. Ära unusta ka, et su unistused võivad täituda, kui sa ainult ise sellesse usud.  

 

4 rituaali, mida Noorkuu ajal teha

Puhasta oma kodu viirukite või kuivatatud valge salvei kimbuga. Tänu sellele puhastad sa oma kodu kõigest halvast ja teed ruumi heale. 

Puhasta oma energeetiline keha. Mine vette. Vanni, merevette või ujulasse. Vesi aitab puhastada su energeetilist keha. 

Kirjuta päevikusse. Kirjuta oma soovid ja unistused üles, see aitab sul välja selgitada, millised on sinu tõelised igatsused.

Paastu. Tee läbi 3-päevane monodieet, et puhastada neerud, soolestik ja nahk mürkainetest. Noorkuu aeg on hea ka selleks, et muuta oma eluviise paremaks ning puhastada oma nahka sügavuti. 


Kommentaare ei ole