Viimased lood

latest

Neitsi

     Armastus ja kohtumised Ilmselt mõtled sa rohkem septembris oma eraelu üle ja katsud välja selgitada, kas sa oled üldse...

 


 

 Armastus ja kohtumised

Ilmselt mõtled sa rohkem septembris oma eraelu üle ja katsud välja selgitada, kas sa oled üldse õnnelik. Sul on samuti muid probleeme, mida lahendada ja selle tõttu võid sa olla oma kaaslase suhtes eemalolev ja ükskõiksem. Hoolimatu nagu tema seda arvab. Isegi, kui su tunded on samad, ei ole sa ilmselt oma eluga rahul. Kui sa oled aga vallaline, siis mõned kohtumised peaksid aset leidma, mis aga sinu südant ei puuduta. Sind ei huvita absoluutselt, mida teised sinust ja su käitumisest mõtlevad. 


Raha ja töö

Mõned muutused on sind töö juures ees ootamas. Tõenäoliselt tuleb sul ülemustega arveid klaarida. Katsu võimalikult hästi iga uue olukorraga kohaneda. Ja ära oota iga asja eest tänu, keskendu rohkem oma tööle. Kui sa oled töökoha otsingutel, siis septembrikuu ei tohiks midagi uut sulle tuua. 

 

 


Tervis

Su tuju peaks olema üldiselt hea septembrikuus aga oma keha suhtes peaksid sa olema tähelepanelikum ja hoolivam. Hoia oma tervist ja ära tee ise endale halba. Muuda oma eluviise paremaks. 


Pere ja sõbrad

Sa naudid viimaseid päikesepaistelisi ilmu sõprade ja lähedaste seltsis. Kui sul on lapsi, oled sa liiga hõivatud oma tööasjadega ja unustad järele uurida, kuidas neil tegelikult läheb. Nädalavahetustel suudad sa õnneks kõike tasakaalustada ning olla rohkem kohal.

Kommentaare ei ole