Viimased lood

latest

Horoskoop : millist mõju avaldab 16. augusti noorkuu tähemärkidele?

foto : unsplash / birrelwalsh      Planeetide energia selle...

foto : unsplash / birrelwalsh

 

 

 Planeetide energia sellel suvel on väga tugev. Praegune periood on eriti kurnav, pannes meid mõtlema oma elu üle, kahtlema kõiges, isegi lähedaste inimeste siiruses ja tekitades soovi muutuste järele. Samal ajal, kui paljud valmistavad septembrikuu alguseks oma vaimu ette, on planeetidel meie jaoks teised plaanid. Hetkel on käimas lahkuminemiste periood, milles on suurel määral süüdi armastuse planeet Veenus, mis on retrograadis. Ent lisaks sellele on 16. augustil taevas noorkuu Lõvi märgis. Ehkki Kuud pole palja silmaga sellel hetkel näha, on noorkuu energiat siiski tunda. Kuidas mõjutab meid noorkuu Lõvi märgis? 


Noorkuu Lõvi märgis

Noorkuu Lõvi märgis on aasta kõige säravam noorkuu. See noorkuu paneb meid mõtlema oma soovide ja igatsuste peale ning süütama tule, mis meie kõigi südames on. Seekordset noorkuud mõjutab tulemärgi energia, mis liites oma energia unistuste energiaga aitab meil oma plaane ellu viia ja uskuda rohkem iseendasse ja paremasse tulevikku. See noorkuud soovitab meil soojendada oma sisemise valgusega kõiki ja kõike enda ümber, olla rõõmsam, optimistlikum, lootusrikkam. 

 

 

Aeg on muutuda enesekindlamaks ja ammutada jõudu seestpoolt. Mitte keegi teine ei saa sind õnnelikuks teha peale sinu enda. Ja sinu enda sees on peidus suur jõud. Sa pead ainult õppima seda ära kasutama. Sa võid kõike, kui sa seda ainult ise tahad. 

Lõvi on sündinud juhtima, ta on sodiaagi kuningas, kelle jaoks ei ole miski keelatud. Piisab, kui ta soovib midagi ja tema soovid täidetakse. Lõvi on ka uhke, sest ta on kuninglikust soost, ta ei unusta kunagi oma nähtamatut krooni. Liites oma energia noorkuu energiaga, tuletab ta meile meelde, et me peame olema uhked selle üle, kes me oleme ja selle üle, mida me oleme oma elus ära teinud. Ükskõik, kui palju katsumusi sul ka selja taga ei ole, alati on, mille üle uhkust tunda ja hoida oma pead püsti, et su nähtamatu kroon maha ei kukuks. 

 

 

 

Ole enda üle uhke ja ole tänulik selle üle, mis sul on. Ole uhke selle üle, mida sa oled juba ära teinud ja kasutada selle noorkuu energiat, et viia oma eesmärke ja plaane ellu. Sa oled seda väärt. Noorkuu Lõvis annab sulle kõik võimalused, mida sa vajad, et haarata oma elu ohjad enda kätte, mitte olla nagu puutükk vees, mida veevool kaasa viib vaid tegutseda teadlikult. Tee selgeks, mida sa tahad ja seejärel kinnita endale, et see on võimalik, sest sa oled seda väärt. Kuu energia aitab su soovid ellu viia, kui sa oled piisavalt julge ega karda. Lõvi annab sulle julgust, mida sa vajad ning toetab sind kõikide ettevõtmistes. 


Kuidas mõjutab noorkuu Lõvi märgis armastust? 

Noorkuu mõju meie elule on väga hea ja positiivne, aidates meil mõningaid asju paremini mõista. Noorkuu aega tuleb võtta, kui uut võimalust, mille taevas meile annab. Sellest energiast tuleb ammutada, et saada uut jõudu ja selle jaoks pole midagi paremat, kui võtta lihtsalt aega maha, hingata sügavalt sise ning laadida oma patareid täis. Kui kõik see kehtib iga noorkuu kohta, siis kolmapäevane noorkuu on eriti võimas. 

 

 

Mille poolest? Sest Kuu, Päike ja armastuse planeet Veenus on sõlminud meie peade kohal tugeva liidu. See algas juba pühapäeval, kui Päike ja retrograadselt liikuv Veenus moodustasid konjunktsiooni. Selle tõttu on praegu ideaalne aeg selleks, et unistada tõelisest armastusest ja manifesteerida oma unistuste kaaslane oma ellu. Või siis leida veelgi suurem lähedus oma kaaslasega, olla vastuvõtlik teise soovidele ja vajadustele. Hetkel on käimas väga sensuaalne periood kõikide paaride jaoks. 

Merkuuri retrograad on kohe-kohe algamas, Veenuse retrograad aga soovitab meil paika panna oma soovid ja igatsused armastuses, kolmapäeval liitub Kuu Veenuse ja Päikesega, soovitades meil lahendada kõik oma suhteprobleemid, rääkida oma soovidest, unistustest ja igatsustest. Ilma häbenemata, ilma hukka  mõistmata. Vabaduse tuuled on puhuma hakkamas. Lase oma südamel ennast juhtida, ta tunneb õiget teed. 

Kommentaare ei ole