Viimased lood

latest

Märgid, mis viitavad sellele, et su kolleeg on sinusse armunud

foto : unsplash / Brooke Cagle     Millised märgid viitavad...

foto : unsplash / Brooke Cagle

 

 

Millised märgid viitavad sellele, et su kolleegil on sinu vastu õrnemad tunded? 


1. Kõige rohkem räägib ta sinuga

Hommikul ei unusta ta kunagi sind tervitada ja igal õhtul ei lähe enne ära, kui on sind näinud. Ta leiab kogu aeg mingi vabanduse, et tulla sinuga rääkima maast ja ilmast, teiste töökaaslastega suhtleb ta palju vähem.


2. Kohvipaus

Ta küsib sinu käest, kas sa tahaksid kohvi juua, toob sulle mõnikord isegi küsimata tassi kohvi. Ta katsub sättida oma lõunapausi ka samale ajale, kui sina, et te saaksite koos sööma minna. 


3. Ta hoiab alati sinu lähedusse

Näiteks mõne koosoleku ajal katsub ta istuda sinu kõrvale ja üritab sind naerma ajada oma naljadega. Kui sinu kõrval vaba kohta ei ole, siis istub ta sinu ette, et saaks olla sinu läheduses.


4. Pilkude mäng

Sa oled märganud, et ta vaatab sind pika pilguga ja unistavalt. 

 

 


5. Ta tahab rohkem sinu kohta teada saada

Kui sa räägid talle tööga seotud asjadest, leiab ta alati mingi võimaluse, kuidas rääkida isiklikematest asjadest. Ta tunneb huvi, milliseid filme sulle meeldib vaadata jne.

 

6. Tal on sinu jaoks hellitusnimi

Ta ei kutsu sind nii nagu teised eesnimega vaid tal on sinu jaoks hellitusnimi kasutusel. Samuti ei unusta ta sind kiita igal võimalusel ja teha sulle komplimente. Ta silmad löövad särama niipea, kui ta sind näeb. 

 

7. Ta katsub sulle muljet avaldada

Ta tuleb sulle alati appi, kui sul on abi vaja. Ta on hakanud suurema hoolega valima, mida ta selga paneb iga päev. Ta on hakanud uhkustama sinu läheduses. Tõenäoliselt katsub ta sulle sellega muljet avaldada. 

Kommentaare ei ole