Viimased lood

latest

Märgid, mis näitavad, et su kaaslane ei ole siiras sinu vastu ja kasutab sind ära

foto : unsplash / Jonas Leupe      Kuidas teada saada, kas ...

foto : unsplash / Jonas Leupe

 

 

 Kuidas teada saada, kas su kaaslane kasutab sind ära või on tema tunded sinu vastu siirad? 


1. Ta hoiab sinust eemale

Te olete koos aga sul on tunne, et teie vahel ei ole tõelist lähedust. Kõik suhted toimivad nii, kui mõlemad partnerid annavad nii hoolt, kui tähelepanu teineteisele. Kui sul on tunne, et su kaaslane sinust välja ei tee, sinu eest ei hoolitse, sind ei puuduta (ei kallista, suudle, ei tee musi, ei emba...) ja teie vaheline lähedus selle all kannatab, ei ole see hea märk. Võimalik, et ta kasutab sind ära ainult.

 

 

 

2.  Te suhtlete rohkem läbi sõnumite ja kohtute harva päris elus

Te ei ela just väga kaugel teineteisest aga suhtlete peamiselt läbi sõnumite. Ta ei otsi ka võimalusi, et sinuga kohtuda ja rahuldub sellega, et vastab sulle läbi sõnumite. Ta tahab sinuga kokku saada ainult siis, kui tal pole muud targemat teha oma ajaga. Isegi oma sõnumeid leiab ta aega sulle kirjutada mõnikord ainult öistel aegadel. 


3. Ta on salapärane ja sul on raske temast aru saada

Paarisuhtes on teine inimene see, kes sind kõige paremini tunneb ja kes on sulle kõige lähedasem. Temaga on sul aga tunne, et ta varjab sinu eest midagi. Ta ei ole sinu vastu siiras. Ta ei oleks nagu tema ise. Nagu näeks ta vaeva, et sinuga rääkida. Võib juhtuda muidugi, et ta ongi tagasihoidlik aga ka selline käitumishoiak peaks aja pikku muutuma. 


4. Ta ei taha tõsist suhet

Kui sa tahad teada, kes sa tema jaoks oled ja tema ei taha hetkel end siduda sinuga, on see märk sellest, et tal ei ole täiesti siirad kavatsused. Võib muidugi juhtuda, et ta kardab end siduda aga sina oled väärt, et ta selgitab põhjust ja on sinu vastu avameelne. 

 

 


5. Ta ei taha sind tutvustada oma sõpradele ja lähedastele ega taha sinu omadega kokku saada

Isegi, kui ta on tagasihoidlik, siis ta pingutab ikkagi, et meeldida su sõpradele ja tahab samuti, et sina kohtuksid tema sõpradega.

Kui ta aga üldse sellest ei huvitu, on see märk, et see teda ei huvita. 


6. Ta käitub egoistlikult

Ta helistab sulle ainult siis, kui tal on sind vaja. Teda huvitab ainult tema isiklik rahulolu. Sind on tal vaja ainult oma soovide rahuldamiseks. Ta ei helista sulle kunagi selleks, et teada saada, kuidas su päev läks või uurida, kuidas sa end tunned. See on märk sellest, tema isiklikud vajadused on tema jaoks tähtsamad, kui sinu omad. 

Ta tahab kogu aeg, et sa midagi tema jaoks teeksid, ise aga ei ole valmis kunagi sind aitama. Ta kasutab su head südant ja abivalmidust ära. Tema kavatsused ei ole siirad.


Kommentaare ei ole