Viimased lood

latest

Lõvi

    Armastus Kui sa oled vallaline, muretsed sa liiga palju oma tuleviku ja teiste arvamuse pärast. Lõpeta see paanika....


 

 

Armastus

Kui sa oled vallaline, muretsed sa liiga palju oma tuleviku ja teiste arvamuse pärast. Lõpeta see paanika. Su unistused täituvad, kui sa kurvastamise asemel hakkad uusi võimalusi nägema. Kui sa oled kellegagi koos, oled sa järeleandlikum ja hoiad oma arvamuse targu enda teada.

 

 Raha

Elu on ilus. Mõnikord kohe väga ilus. Eriti siis, kui üks hea uudis tuleb teise järel. Tänane päev peaks tooma sulle suurt rahaõnne. 

 

Tervis

Täna ei pruugi su tervis olla kõige parem. Sa peaksid natuke rohkem puhkama ja võtma aega maha. Kuna keha ja vaim on omavahel tihedalt seotud, siis tea, et sa pead kõigepealt leidma lahenduse sellele probleemile, mis sind murelikuks teeb.

 

Töö

Mõnikord ei ole sa kindel, kas sa teed õigeid valikuid ent täna oleks hea, kui sa kuulaksid oma sisemist häält. Vii oma plaanid ellu ja ära kuula neid, kes katsuvad sulle selgeks teha, et su plaanid ei lähe läbi.

 

 


Pere

Ära näe kõiges ainult halba. Mis siis, kui kõik ei ole nii nagu sina seda tahaksid, selle asemel, et vihastada, hoia parem oma suhteid lähedastega.


Suhted

Mõnikord on parem hoida keelt hammaste taga.


Väike nõuanne: ole iseendast tugevam

 

Kommentaare ei ole